Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexussal mit tehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexussal mit tehetek?

Figyelt kérdés
Apám egész kicsi korom óta külföldön dolgozott ,sosem láttam. Jelenleg havi 4 napot látom ,pedig a szüleim együtt vannak és imádják egymást. Van 4 lány tesóm de őket ez nem zavarja annyira úgy látom. Én mindig apásabb voltam , aztán kamasz koromra kezdtem tőle eltávolodni. Mostanában csak az idősebb férfiakhoz vonzódom , viszont csak szexuálisan..ha összejövök eggyel akkor általában csak szexelünk mert nem tudok hozzá érzelmileg kötődni csak testileg (eddig minden férfinál ez volt) és szerintem ez se normális. Ti mit gondoltok? 20/L
2016. máj. 17. 07:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Éld ki.

Vagy min változatnál? Fiatalokat akarsz vagy inkább érzelmeket?

2016. máj. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Érzelmeket szeretnék..az már nem baj ha idősebbel.. Sajnos tényleg csak szex szokott lenni és ezért fut zátonyra a kapcsolatom általában.
2016. máj. 17. 07:52
 3/23 anonim ***** válasza:

mert te csak szexet akarsz, vagy mert ők nem akarnak érzelmeket?

egyébként érzelmet "akarni" nem lehet. amíg nem lesz addig meg éld így az életed. szexelj sokat, élvezz! ha meg lesz az érzelem, akkor úgyis ahhoz fogsz kötődni, és remélhetőleg ő is hozzád, és akkor egymás mellett maradtok. :-)

2016. máj. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha akarnak is érzelmet én rögtön letámadom őket szexxel...pont azért mert nem tudok érzelmileg kötődni egy férfihoz sem.
2016. máj. 17. 08:09
 5/23 anonim ***** válasza:

Szeretnél kötődni, de nem tudsz?

Van ötleted, hogy miért nem?

Szerintem nem az esetleges apakomplexus miatt.

2016. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Pszichologus tud neked segiteni. Nem apakomplexusod van, mivel ilyen rendellenesseg nem letezik.


Nezd meg ezt:

[link]

2016. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én meg senkihez nem tudok érzelmileg kötődni szex nélkül ;-)


41/F

2016. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes..a szorongó-aggodalmaskodónál magamra ismertem.. Szeretnék én érzelmi kötődést de mivel félek hogy a másik nem annyira ezért szexxel próbálom magamhoz láncolni (azt hiszem emiatt nem hagy majd el).
2016. máj. 17. 08:29
 9/23 A kérdező kommentje:
5-ös...ez biztos apakomplexus megspékelve azzal hogy nem tudok kötődni csak testileg.
2016. máj. 17. 09:13
 10/23 A kérdező kommentje:
30-tól fölfelé szoktam keresgélni..egészen 50-ig.
2016. máj. 17. 09:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!