Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexussal mit tehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexussal mit tehetek?

Figyelt kérdés
Apám egész kicsi korom óta külföldön dolgozott ,sosem láttam. Jelenleg havi 4 napot látom ,pedig a szüleim együtt vannak és imádják egymást. Van 4 lány tesóm de őket ez nem zavarja annyira úgy látom. Én mindig apásabb voltam , aztán kamasz koromra kezdtem tőle eltávolodni. Mostanában csak az idősebb férfiakhoz vonzódom , viszont csak szexuálisan..ha összejövök eggyel akkor általában csak szexelünk mert nem tudok hozzá érzelmileg kötődni csak testileg (eddig minden férfinál ez volt) és szerintem ez se normális. Ti mit gondoltok? 20/L
2016. máj. 17. 07:40
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
De átlagban a 40 felettiek szoktak megtetszeni.
2016. máj. 17. 09:16
 12/23 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológussal megpróbálhatnád megoldani.
2016. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Vajon hány privátot kaptál már? :-D
2016. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Párhuzamosan többekkel is szoktál találkozni?
2016. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

és mi van, ha még csak nem voltál szerelmes és ennyi?

majd jön valaki, akivel nem csak szex lesz, hanem lelki összefonódás is. bár lehet, hogy ehhez az kell, hogy inkább csak 31-2-3 legyen, mint 40+, mert én pl. 31 évesen sem tudnék nagyon komoly kapcsolatot elképzelni egy 20 éves csajjal (de biztos vannak kivételek).

nem kell egyből pszichológus, gyógyszer, megmentés... szerintem.

2016. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Utolsó talán igazad lehet..egyik férfit sem szerettem eddig ha belegondolok de pl ismerek olyan pasikat akikkel csak barátok vagyunk viszont a személyiségük alapján beléjük tudnék szeretni... Az idősebbekhez még mindig vonzódom ,szóval találnom kéne közöttük egy olyat akibe bele tudnék szeretni :)
2016. máj. 17. 11:33
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
ámen!;)
2016. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
És amíg nem találsz éld ki a vágyad! 😉
2016. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Houston! Gondok vannak a fedélzeten?


Kérdező, Már kérdezted egy párszor, 3 oldal választ kaptál, nem elég annyi? :)

2016. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

En ugy gondolom egy pszichologus helyre tudna tenni benned a dolgokat. :)

Jobb otletem nincs.

2016. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!