Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom elfogadni magam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sajnos már kis koromba észrevettem, hogy másabb vagyok mind a többi velem egykorú srác. A péniszem lankadt állapotba nevetségesen kicsi. 4cm-er. Állva 15 cm-er. Napi szinten megalázás ér ez miatt. Gyakorlatilag farmert nem merek felvenni. Mert úgy áll rajtam mind ha nem lenne ott semmi. Egyből kinéznek, volt példa hogy mutogattak rám. Megaláztak. Alapjába véve jóképű srácnak tartanak, és próbáltam másra összpontosítani. Sportos testet csináltam magamnak. De mindig ugyan az a vége. Kiröhögés és alázat. Volt hogy ez miatt drogokhoz is nyúltam. És élni se akartam. De persze ez nem megoldás.4 barátnőm volt életembe. Mit tehetnék?
2016. máj. 30. 00:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Próbáld meg. Nehéz és rossz, ha az embert kigúnyolják és megalázzák, de belegondoltál már miért teszik? Hogyan találnak fogást rajtad? A legnagyobb probléma az, hogy te nem vagy elégedett vele, te szégyenkezel és küszködsz miatta. A saját felfogásodat igyekezz megváltoztatni, ne törődj másokkal, ne hagyd magad. Ha az eddigi barátnőidet ki tudtad elégíteni és jó volt a kapcsolatotok, akkor semmi probléma nincs. Egy normális nő a vérpénisz miatt nem fog kigúnyolni, egy normális - és heteró - férfi pedig nem a másik farkával foglalkozik. Az emberi gonoszság mindig is jelen volt és lesz, meg kell tanulni figyelmen kívül hagyni, különben elpusztít, teljesen.


Ignoráld az idiótákat, és próbáld élni egy kicsit több elfogadással az életet. Hiszen ha te magad elégedetlen vagy, hogyan várod másoktól, hogy ne legyenek azok? Gondolkozz el ezen.


Azt azonban hozzátenném, hogy egyetérek az egyik előttem szólóval, nőként nekem is imponálna, hogy három - négyszeresére növekszik a péniszed az általam okozott izgalom hatására.


L

2016. máj. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust
2016. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nagy szerencsétlen vagy, ha nem jutott még eszedbe az évtizedek alatt, hogy KITÖMD A NADRÁGOD, ALSÓGATYÁD BELÜLRŐL.


Ezt a poént még sok vígjátékban is elsütik, hogy raknak valamit a férfi gatyájába és attól olyan, mintha nagy farka lenne. Nem azt mondom pakolj oda két pár zoknit betömködve hogy óriási tököt mutasson. Hanem csak egyszerűen annyit, amitől normálisnak látszik.

Lányokról is sokszor mondják viccből hogy tömik a melltartójukat hogy nagyobbnak tűnjön a mellük.


Már csak ez miatt is azt hiszem hogy kamu a kérdés, hogy ez még sosem jutott eszedbe.

2016. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!