Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom elfogadni magam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sajnos már kis koromba észrevettem, hogy másabb vagyok mind a többi velem egykorú srác. A péniszem lankadt állapotba nevetségesen kicsi. 4cm-er. Állva 15 cm-er. Napi szinten megalázás ér ez miatt. Gyakorlatilag farmert nem merek felvenni. Mert úgy áll rajtam mind ha nem lenne ott semmi. Egyből kinéznek, volt példa hogy mutogattak rám. Megaláztak. Alapjába véve jóképű srácnak tartanak, és próbáltam másra összpontosítani. Sportos testet csináltam magamnak. De mindig ugyan az a vége. Kiröhögés és alázat. Volt hogy ez miatt drogokhoz is nyúltam. És élni se akartam. De persze ez nem megoldás.4 barátnőm volt életembe. Mit tehetnék?
2016. máj. 30. 00:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
volt 4 csajod. mit nyavajogsz?
2016. máj. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ez kamu.
2016. máj. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Oltsd le a lámpát és gyújtsd be a marmonkannát.
2016. máj. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Igen 4 csaj, de a kérdező már 80 éves :P.

*7F :D

2016. máj. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én is örülnék hogy ez nem a valóság lenne csak egy vicc. De sajnos ez nagyon is a valóság... :/
2016. máj. 30. 01:00
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Egy hangyafäsznyit túlreagálod a dolgokat! A 15 cm pénisz átlagos. Nem a farkaddal van gond, hanem nyaktól fölfelé.
2016. máj. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ha túlreagálom akkor mér röhögnek ki mikor meglátnak farmerban? Mert lankadtan az átlagnál kisebb a péniszem. Nevetségesen kicsi sajnos. Ha nem néznének meg, nem röhögnének ki. Most nem ide írogatnék.
2016. máj. 30. 01:10
 8/23 anonim ***** válasza:

Egyszer hallottam a rádióba,hogy valaki trombita virág teát ivott és levágta a fütyijét egy metszőollóval.

Főzz egy teát hátha megoldódik a problémád.

2016. máj. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Utolsó jó nagy böszme vagy gratulálok (Y)
2016. máj. 30. 01:20
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
van 1 baratom akinek ugyszinten ez a gondja es a haverok kigunyoljak viszont 1 buli alkalmaval 1 csaj lefekudt mindanyiukal es azt mondta a tobieknek hiaba nagyobb nektek ovele elvezetesebb melesleg meg teknikaja is van szoval neked azt akarom mondani ha van teknikad nincs gond meg mert adott neked az elet 1 szajat es 10 ujjat es a G pont mert csak 5 centire van? nem a semiert szoval hajra ne azt nezd mas fiuk mit mondanak hanem azt a csajok mit mondanak miutan megvoltak illetve hogy teljesitesz
2016. máj. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!