Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom elfogadni magam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sajnos már kis koromba észrevettem, hogy másabb vagyok mind a többi velem egykorú srác. A péniszem lankadt állapotba nevetségesen kicsi. 4cm-er. Állva 15 cm-er. Napi szinten megalázás ér ez miatt. Gyakorlatilag farmert nem merek felvenni. Mert úgy áll rajtam mind ha nem lenne ott semmi. Egyből kinéznek, volt példa hogy mutogattak rám. Megaláztak. Alapjába véve jóképű srácnak tartanak, és próbáltam másra összpontosítani. Sportos testet csináltam magamnak. De mindig ugyan az a vége. Kiröhögés és alázat. Volt hogy ez miatt drogokhoz is nyúltam. És élni se akartam. De persze ez nem megoldás.4 barátnőm volt életembe. Mit tehetnék?
2016. máj. 30. 00:50
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ! :) Legalább nem vagyok egyedűl ezzel a gondal...
2016. máj. 30. 01:24
 12/23 anonim ***** válasza:

Nyugi!

A barátnőiddel miért nem volt oké a kapcsolat? Nem lehet, hogy te voltál túl gátlásos?

2016. máj. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Oké volt mindegyikkel a kapcsolatom. Mind szexuálisan, mind más téren. Kűlömbőző okok miatt mentünk szét, de nem ez miatt. Kitudtam elégíteni őket. Igazából nem mondom hogy állva nem szeretnék nagyobbat. DAkkor hazudnék. Úgy érzem ez elég. De igazából azzal van bajom hogy lankadtan sokszor kisgyerek méretű. Nem olyan mind másé. Nagyon ciki
2016. máj. 30. 01:38
 14/23 anonim ***** válasza:

Verpeniszrol hallottal mar? Ha nem, akkor irany a Google.


N

2016. máj. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vérpéniszem van :). De az enyém írtó kicsire összemegy. Gyakorlatilag ahogy írtam is nem merek farmert se felvenni. Mert kb 10 perc sem telik el és kinéznek. Hidd el próbálkoztam már mindennel. Másfajta alsógatya, más szabású farmer. De akkor is levágos. Ezt szeretném megoldani, hogy ne keljen szégyenkeznem.
2016. máj. 30. 01:45
 16/23 anonim ***** válasza:

De az ernyedten kisebb pénisz nagyobbat merevedik. Neked négyszeresére.


Mielőtt kimész az utcára, állítsd fel! :) Na jó, ez nem volt normális tanács.


Fogadd el önmagad.


De nem is értem, farmernadrágban hogy a fenébe látszik a péniszméret? Bár sosem figyeltem, mivel én lenni heteró.

2016. máj. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

En javasoltam a guglizast. De en sem ertem, hogyan latszodhat farmerben a penisz merete. Nyilvan - ha ferfi vagy - nem olyan szuk fazont hordasz, mint egy lany. En majdnem minden pasiet lecsekkolom, de sokaknak semmi nem latszik szerintem, de ez nem azt jelenti, hogy mindegyikuknek verpenisze van.


Amugy meg mi lehet abban olyan kiabrandito, hogy latom, ahogy az en hatasomra megno a negyszeresere? ;) ha barmely no emiatt kinevet, ahhoz semmi kozod. Sajat magukrol allitanak ki szegenysegi bizonyitvanyt.


N

2016. máj. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Akkor én valami egyedi élőlény vagyok vagy nemtudom. Pont ezt írtam, hogy úgy áll rajtam a farmer mintha nem lenne ott semmi. Én is hetero vagyok. De még soha hasonlót nem láttam magamhoz ilyen téren. És ez másoknak is feltűnik ezért hatalmas égés ez
2016. máj. 30. 02:15
 19/23 anonim ***** válasza:

Sajnalom, de ez esetben mast nem tudsz tenni, mint hogy elfogadod magad. :(


N

2016. máj. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
De erre azt hiszem képtelen vagyok. :/
2016. máj. 30. 02:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!