Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit esznek manapság a nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit esznek manapság a nők a kis kákabeleken?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen az partvisfejűekre gondolok. Hanem úgy alapból azt várnák már el egy felnőtt 30 éves férfitől is hogy legyen 60 kg. Nevetséges nem?
2016. máj. 14. 05:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
# 10/, én meg azt, hogy minél igényesebb, ad magára elvárja ugyanazt vice versa. Én adok a külsőmre, elvárom, hogy a párom is tegye meg. Intelligens vagyok és elvárok tőle is.
2016. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én férfiként azt vallom, hogy egy férfi teste arra van kitalálva, hogy erős legyen. Nem érdekel, hogy egy tiszta izmos ember mennyire tetszik a nőknek, szerintem ez nem egészséges, hogy a hájas/50 kilós selejt testű embereket néha gondolatban jobban favorizálják mint azt a kihalófélben levő mennyiségű igazán erős férfit. Azért írtam, hogy gondolatban, mert érdekes módon az ilyeneknek kb mindig van párja.

"Egy férfi nem halhat meg anélkül, hogy megtapasztálná azt az erőt, és szépséget, amire a teste képes."

2016. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, ha ti is azt olvastátok először, hogy "kábeleken"! :D
2016. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!