Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit esznek manapság a nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit esznek manapság a nők a kis kákabeleken?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen az partvisfejűekre gondolok. Hanem úgy alapból azt várnák már el egy felnőtt 30 éves férfitől is hogy legyen 60 kg. Nevetséges nem?
2016. máj. 14. 05:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Háromszor kellett elolvasnom, mire megértettem. 23évesen nem értem a tini szlenget, öregszem. :D Szerintem pont, hogy fitnesz mánia van. Nem ismerek olyat, aki a 60kg-os fiúkra gerjed.


N.

2016. máj. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
27 vagyok nem tini. Tapasztalatom alapján se 18 éves se 30 éves korosztály nem különbözik ezen a téren. Mindenkinek a kisfiú alkat kell. Persze fitnesz mánia van de nem testépitő mánia. A kettő nem ugyanaz. Nem az izmosabb pasasok a kellendőek hanem a vékonyak. A sok kis répa a fotózkodás meg az ingyen wifi mellett azért járnak terembe hogy tartság a kardió edzésekkel ez a kisfiú formát. Nem izmokat akarnak épiteni az már nem trendi.
2016. máj. 14. 06:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor rossz társaságba jársz. Nekem férfiként nagyon nem jön be a vékony férfi (barátként mindegy), inkább pocis vagy átlagos vagy izmos, de ne akkor legyen a combja mint nekem. 47 kg körül vagyok. De egyébként az ő dolguk, ha nekik az jön be akkor hajrá. Nem értem miért baj.
2016. máj. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nőként, LOL. :D nagyon reggel van még.
2016. máj. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát. Én pl 194cm vagyok, hiába vagyok szálkás, izmos, nagyon vékony az összhatás a magasságom miatt...
2016. máj. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem jonnek be ezek a gyuros pasik mert az se normalis de a veznak se tetszenek. Azt szeretem ha a pasi azerz mozog mert szeret es igy egy picit karban is tartja magat. Jarjunk el egyutt bringazni vagy futni .Ha mar egy picivel nagyobb a combja meg a karja mint az enyem , mar jo is. Izmos legyen de ha van rajta haj is pluszban (tehat nem tokeletesen kockas a hasa) pont jo. :) 20/L
2016. máj. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nos, ez szerintem ma már egyáltalán nem igaz. A 2000-es évek elején volt nagyon nagy divat a nagyon sovány férfi bizonyos körökben (főleg a punk és metálos csajoknál), de ma már szerintem egyáltalán nem cinkes egy kis pocak. Rajtam is van majdnem egy 10-es plusz, mégis az elmúlt 4-5 évben sokkal könnyebben ismerkedem, mint anno. Aztán lehet, hogy csak jót tesz nekem a kor. :D 31/f
2016. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ne általánosíts. Nekem épp hogy azok jönnek be, akiken "van mit fogni". Egy pocak, formás fenék... Egy gilisztával nem tudnék mit kezdeni. 20L
2016. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván a "giliszták" mellé nem is való náluk 10-15 kilóval nehezebb disznó.
2016. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy minél butább, primitívebb egy nő, annál inkább a külsőségeket figyeli és tartja fontosnak.
2016. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!