Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság a lányok hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a lányok hány évesen vesztik el a szüzességüket?

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
14-16 év körül
2016. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

(15)-16-17-18, általában 16 felett

Mondjuk elég általánosításnak tartom, hogy minden lányt már 13-14 évesen megfektetnek, rengeteg szűz 18-19 éves lány ír ki ide is kérdést, hogy jaj mi lesz, most lesz először fiúval.

2016. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 voltam, de akkor már az osztályom közel fele túl volt ezen. Mostanában korábban is jellemző, de azért nem hiszem hogy az átlag 15 lenne.

23l

2016. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Ki volt az a "tájékozott" IQ-harcos, aki lepontozott? Átlagosan 14-16 éves korban történik az első coitus. Átlagosan. Sokan ekkor már túl vannak 1-2 terhesség-megszakításon is. Érdeklődj szülész-nőgyógyász szakorvosoknál aztán nyomogasd a piros kezet észkombájn.
2016. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Attól, mert szinonimákat használsz, még hülye vagy.

Szülész-nőgyógyász szakorvosok nem tárolnak statisztikákat a szüzesség elvesztéséről. Biztos sok olyan esettel is találkoztak, hogy terhesen ment hozzájuk egy lány 12 évesen valami leszakadt cigánytelepről, ez nem jelent semmit.

2016. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan engem is le lehet pontozni, de osztom azon többség véleményét, akik szerint átlagban 16 év körül dotálják.

Amikor a középsulit kezdtem akkor 20 lány volt az osztályban (egyik 14 évesen abban az évben a másik pedig másodikban a fél év után ment el szülni-és egyik se tartozott semmiféle kisebbségi etnikumhoz) - de a lényeg a 20 csajból 12 váltig állította hogy már nem szűz (14-15 évesekről beszélünk, akiknek a pasijai 20+ felül a teherbe esettek kandúrja 30+ felül voltak - jó utóbbi 2 terhes lány mind a mai napig együtt van a barátjával, egyik azóta hozzá is ment, és a gyerekeik is lassan annyi idősek most, mint amikor anyuci szülte őket - azonban arról nincs információm, hogy ők ne lennének szüzek. Gondolom, az anyjuk gondoskodik, hogy ne ismétlődjön meg a történelem.


A mai lányok naívak - a pasik meg gátlástalanabbak és az első szerelem érzésekor a lányok többik része adja oda magát a még sokszor fél évig se tartó kapcsolatban.


Statisztika - nézd meg a "lehetek terhes?" kérdések életkorát - vond le belőle azok számát akik trollkodnak és megkapod, hogy igen is 16 az átlag.

2016. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
amikor megszületnek xDD
2016. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen gettó iskolába jártok ti, hogy 14 évesen többen is szülnek? XD
2016. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7. Kerület. Kertész u. 30.

Ált isk. Anno amikor 3-4.-es voltam. Jött egy lány, aki párszor bukott etnikum, szülési szabadság után lett osztálytárs.

2017. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!