Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért divat manapság az, hogy...

Miért divat manapság az, hogy 14 évesen vesztik el a szüzességüket az emberek?

Figyelt kérdés
Annyira csodálkozom rajta, hogy mennyi 14 év körüli tini írogat ide azzal a kérdéssel, hogy hogyan szexeljenek, meg hogy nincs orgazmusuk. Habár én is még csak 19 vagyok, de amikor én voltam 14 nem volt ez ilyen nagy téma, sőt... Vagy csak én nem hallottam akkor róla?:D Rossz látni azt, hogy mennyien felelőtlenül bele mennek és legfőképp külső kényszerre, mert valljuk be őszintén: manapság ez a divat.
2010. márc. 23. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
h miért ez a divat?...ez egy jo kérdés...sztem a felőtteket akarják utánozni, és azt hiszik h a szextől ők is felnőttekké válnak...de passz
2010. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na igen, lehet. De nekem ennyi idősen meg sem fordult a fejemben, hogy csináljam is... + hallgattam az idősebbekre, de manapság nem ezt látom: hiába mondja itt sok idősebb, tapasztaltabb ember azt, hogy várjanak a szexel, mégsem fogadják meg, aztán persze jön a baj: érzelmek, terhességtől való félelem...
2010. márc. 23. 19:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Működik a csordaszellem.Mindenütt azt olvassák-látják,hogy ez a menő,az orállal és az anállal együtt.
2010. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
32%
MERt király a pasival eggyé válni. És mert az menő.
2010. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Mostanában?


Hahó, az elmúlt 80 éven kívül a világ legtermészetesebb dolga volt, hogyha 14 évesen a lány már férjnél volt!

2010. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
48%
Most komolyan, mit zavar ez titeket? Nincs szó megerőszakolásról, meg semmi ilyenről. Egyszer úgyis átesik rajta, akkor miért kellene halogatni? Főleg, ha élvezi is.
2010. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem csak úgy át kéne esni rajta... Hanem olyannal kéne csinálni akivel élvezi is. Én persze most a negatív esteket vettem példának, vannak olyanok is szerencsére akik okosan és olyannal csinálják akiben megbíznak. De nem hiszem, hogy mindenki ugyanolyan érett ennyi idősen. Ha azok lennének nem tennének fel olyan kérdést, hogy "lehetek-e terhes úgy h megujjaztak" meg hasonlók. És félreértések elkerülése végett csak megkérdeztem. Nem ez foglalkoztat a nap 24 órájában, csak ilyenkor eszembe jut amikor olvasgatok itt.
2010. márc. 23. 19:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, már ne is haragudj.

14 évesen nekem sem fordult meg a fejemben! Mostanában ugyan nem találkozom, csak 15+ emberekkel, de nemrég voltam 14... És mindenki szűz volt az osztályunkban, pedig az egyik legszakadtabb pesti sulik egyikébe jártam. Azzal max. menőznek, hogy már nem elvesztették, vagy itt szórakozgatnak a gyakorikérdéseken, de erről szó sincs. 17/f

2010. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az osztályban szinte lenézik a szüzeket :/

Szerintem elég gáz az, ha egy buliban seggrészegen egy ismeretlennel veszti el.. Ez részben igénytelenség is.

Bár már én se vagyok szűz (barátommal vesztettem, 8 hónapja együtt vagyunk..), mégse menőzök vele.. :)


15/L

2010. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem divat,szerintem (most a normálisabb lányról beszélek!(fiiu vagyok))Nekemis igy volt,a lánnyal megismerkedtem 4.ben és azota szerelmes volt belém ,és énis éreztem iránta vmit...de a kapcsolatunk megerosodott 7.be...És nyári szünetben megtörtént a dolog...Ennyi, azóta is együtt vagyunk, és imádjuk egymást!
2010. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!