Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért divat manapság az, hogy...

Miért divat manapság az, hogy 14 évesen vesztik el a szüzességüket az emberek?

Figyelt kérdés
Annyira csodálkozom rajta, hogy mennyi 14 év körüli tini írogat ide azzal a kérdéssel, hogy hogyan szexeljenek, meg hogy nincs orgazmusuk. Habár én is még csak 19 vagyok, de amikor én voltam 14 nem volt ez ilyen nagy téma, sőt... Vagy csak én nem hallottam akkor róla?:D Rossz látni azt, hogy mennyien felelőtlenül bele mennek és legfőképp külső kényszerre, mert valljuk be őszintén: manapság ez a divat.
2010. márc. 23. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem is "divat"... Lehet hogy mikor te voltal ennyi idős akkor korulotted is voltak ilyen lányok ill.fiuk. Igaz,hogy manapság nagyon sok a kis megjátszós r*ibanc,és ők tényleg csak azert veszitik el,hogy eltuggyak mondani h ok mar bizony nem szuzek..de nagyonsokan mar ebben a korosztalybamn is szeelemert veszitik el... elvégre hol van az megirva h ki hany evesen szeretne elveszteni? de egyreszbol kedves kérdező igazad van! de masreszbol meg nem...
2010. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem azért van, mert menőnek akarják mutatni magukat... :S
2010. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én attól vagyok kiakadva, hogy ezt mások akkora tragédiának fogják fel, nem minden lány aki 14évesként veszti el a szüzzeségét k*rva. Sőt én ismerek olyan lányokat akik 14évesként vesztették el, de nagyon imádták egymást a fiúval és még most, hogy 16 mostis eggyütt vannak. Nem kell elítélni senkit se a magánügyéért.
2010. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 wiwastarr_ ***** válasza:

kedves kérdezö!

ez nem teljesen igaz...én pl pont 14 vagyok (lány) , és még 1-2 évig nem tervezem elveszteni....

2013. okt. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!