Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire elítélendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elítélendő külföldi pasival szexelni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Pár hete lefeküdtem egy külföldi sráccal, és ez egy szélesebb körben kiderült. Alapjáraton nem érdekelne, de olyan dolgokat hallottam vissza, amik nagyon rosszul estek. "Tipikus hülye magyar r.ibanc, neked sem jó a magyar f.asz, ki lehet költözni a francba, ha azok jobbak, a női nem szégyene vagy" stb.

Ez most komoly? Nem olyanok mondták, akiknek adok a véleményükre, de akkor is, ebbe mi olyan borzalmasan felháborító? Ez tényleg ennyire gáz?


2016. máj. 11. 21:20
1 2
 11/12 Deflohelp ***** válasza:
Nem. Unokahúgomnak német a férje és két gyermekük van.
2016. máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11:


A némettel semi baj nincs. Csak a bőrszíne legyen ugyanaz, mint a magyaré kb, és jöjjön az európai kultúrkörből. Lehetőleg tőlünk minél északabbról vagy nyugatabbról.

2016. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!