Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tényleg ennyire gáz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire gáz, elítélendő?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja szakítottunk a barátommal. 10 hónapig voltunk együtt, a szakításunk után mondta el, hogy megcsalt, amikor olyan 6-7 hónapja lehettünk együtt.

Nekem most úgy tűnik, hogy van egy új srác az életemben. Nem tudom, mi lesz belőle, jól érzem magam vele, egyelőre ennyi. Ez az exem fülébe jutott (egy suliba járunk, ott meg terjed minden mint a pestis...), és a haverjainak kezdte el ecsetelni (de úgy, hogy három méterre voltam) hogy mekkora egy mocskos k.urva vagyok, ennyit ért a 10 hónapunk, már futok egy másik f.asz után.

Nem akarok adni a véleményére, meg már semmit nem jelent, de ezen azért kiakadtam. Hogy pont ő beszél így...

Ez tényleg ennyire gáz? Igaza van?

18L


2016. ápr. 13. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Egy fenét van igaza...irigy gyökér...
2016. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
nincs igaza.
2016. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez meg a jobbik eset...

Rajtam az elso szerelmem taposott at amig a baratommal voltam es rohantam mas karjaba... Te hozzam kepes szuz maria vagy:)

2016. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
tipikus... pasiknak mindent szabad, nőknek semmit
2016. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Erre itt vársz választ? Az tényleg nagyon gáz.
2016. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
szerintem kihúzhatod magad, mert ha nem lettél volna jó, most nem sóvárogna, és nem szólna be ilyeneket. ;)
2016. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Csicska. Titkon arra vár h epekedj utánna.

ha van eszed hagyod a fenebe es megszakitassz vele minden kapcsolatot.

2016. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tessék? Én 10 perc után már mással terveztem randit és aznap mással szexeltem. Xard már le mit mondanak.
2016. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom, megnyugodtam :D
2016. ápr. 13. 21:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak a hímsovinizmus ordít belőle, szard le.

Mindig annak nagy a szája, akinek nincs mire...

2016. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!