Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan elítélendő dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elítélendő dolog fizetni a szexért?

Figyelt kérdés
Ha egyszer máshogy nem jön össze.
2016. márc. 3. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A mai vilagban semmin sem kellene meglepodni.En szemely szerint mem itellek el,de sajnos sok az alszent. Igen,alszent,mert igen sokan olyan dolgokrol itelkeznek,amit titokban ők is csinalnak. Ettol fuggetlenul szerintem,nemcsak ugy jonne ossze,csak varj az igazira,ez becsulendom. :)
2016. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát az utolsó sorod: ,,várj az igazira ez becsülendő" Nyilván ennek ellentéte az elítélendő...Amúgy helyzetfüggő számomra. Van olyan haverom akinek bizonyos okok miatt elnézem, de például ha valakinek nincs rá oka annak nem.
2016. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Becsulendobb akart lenni. :)

Tehat nem azt allitottam,hogy csak az a becsulendo.

Egyebkent nem ertem,hogy miert is tetted fel ezt a kerdest,ha te ezt nem iteled el,es szeretned,akkor miert erdekel a mi velemenyunk? :)

2016. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

senki nem mondta hogy elitélendő

de az asszonynak is fizetsz sokkal többet mégis kevesebb szexet ad neked

vagyis kidobott pénz

én nem itélem el ezt sőt inkább ez mint az ivás dohányzás

és hasznalom is az örömlányokat

mert jok az ágyban csak jo hejre kell menni

2016. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ezt az ,asszonynak is fizetsz" dumát utálom... Azért ő nem csak szexre van. Viszont hasonló ok miatt fogadom el például, hogy haverom jár prostikhoz.Őt csalja a barátnője és kiderült. Azt mondom, hogy igaza van, hiszen a barátnőtől csak szexet és érzelmi sérülést kapott, a prostitól csak szexet, tehát jobban jár.
2016. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert aki oda jár, annak általában nincs más lehetősége => tehát valami baj van a képességeivel, jellemével, stb.

Általában.


De olyan is van, aki már hűséget fogadott, és úgy jár oda => az pedig becstelen csaló.

2016. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!