Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő az ilyen szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő az ilyen szex?

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves leszek,eddig egy barátom volt,de vele fél éve szakítottunk és szerencsére túl vagyok rajta. De a szex az nagyon hiányzik. Van egy srác,akivel működik közöttünk a kémia,de kapcsolatot nem szeretnék vele,a stílusa miatt. Csókolóztunk már párszor,de mikor a szexhez értünk mindig nemet mondtam. Most viszont szeretném vele a dolgot,de csak szex és más semmi. Ha mondanám neki,hogy szexelhetünk,de csak gumiba,akkor lenézne? vagy elítélne? (egyszer említette,hogy ő nem szereti a gumit,és az egyik indok a visszautasításra ez volt,mert én szeretnék védekezni) 19/L
2016. febr. 2. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Most sokan leírják,hogy nem.

De nálam kizáró ok barátnőnek egy olyan lány, aki szexkapcsolatban kufircolt. Sajnálom,de az ilyen lányokat nem tudom értékelni.

Én sem szexeltem már több mint 1 éve, és bírom..férfi létemre!

Sajnálom, hogy nem tudsz magadon uralkodni.

2016. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Csak egyet tudok érteni az elsővel...
2016. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ez a kérdés is elfog deformálódni egy másik témába...
2016. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Ne hallgass olyan kisfiúkra, akik az első adandó alkalommal megszegnék a saját szabályaikat, ha lehetőségük lenne rá, de magukat ugyanezért nem köveznék meg. Vigyázz egy szexkapcsolattal, mert könnyen sérülhetsz. Ha megbízható a partnered, inkább alakíts ki barátság extrákkal jellegű kapcsolatot.
2016. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A konzervatívabb felfogású emberek lehurrognak,a nyitottabbak pedig azt mondják,hogy tedd azt,ami neked jól esik,ne másokkal foglalkozz.Ettől még nem leszel értéktelen,én pont hogy azokat az embereket ítélem el,akik ilyen könnyen ítélkeznek mások felett.Lehet,hogy a csajnak 3 nyelvvizsgája van és jogi vagy orvosi egyetemre jár és mellette baromi kedves is lehet.Akkor is értéktelen?Mert szexel olyannal,akivel nem jár? És akkor mivan?Nem embert ölni készül...
2016. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szex csak gumiban. Ha nincs gumi, nincs szex.
2016. febr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

10-ből 9 lány rávehető gumi nélküli szexre, aki először csak abban csinálná.


(Tudom, most sok hülye azt mondja hogy csak a legalja lányok. De nem. Okos, értelmes, sokszor egyetemista, intelligens nők is. Az első pár alkalommal még gumiban, aztán 10-ből 9 engedi hogy azt elhagyjuk.)

2016. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ,de csak okosan.


"de csak szex és más semmi."


Ettől a mondattól felb----am magam és a hányingert kaptam.


Üdv!

2016. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!