Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg passzív fiú vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg passzív fiú vagyok és lefeküdtem egy hetero szűz sráccal ez elítélendő szerintetek?

Figyelt kérdés
Ő 23 én 25. Még nem volt nővel és nem nagyon talált magának(szegény nem egy adonisz és tényleg nincs sok esélye a nőknél), ezért kért meg, érezni szerette volna milyen ha szopják, meg ha dug valakit. Én meg szeretem a szexet és megsajnáltam, így miért ne belementem. Szerintetek elítélendő vagy pont ellenkezőleg, jó hogy "segítettem rajta", ettől még nem tért át a fiúkra, mindketten élveztük, nem szeret belém stb, nem is tetszenek neki a férfiak, csak egy lyuk voltam neki, nekem se álmaim férfia, csak egy pénisz volt durván kifejezve, jól éreztük magunkat ennyi.

2014. szept. 14. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Agyonvernélek egy xaros lapáttal.
2014. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2%
Menjél futni Soroksárra.
2014. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Az első alkalom nagyon jelentős a késöbbiekben.és az h ebbe belement,ne mond már h hetero!bi minimun!
2014. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem csináltatok semmi rosszat, így nem elítélendő, amit tettél.
2014. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Elítélni a bíróság szokott törvény alapján, s mivel illegális dolgot nem csináltatok, ettől nem kell tartanod.


Szerintem nem igazán segítettél te rajta. Egy heteroszexuális fiúnak a szüzesség elvesztése azt jelenti, hogy először lefekszik egy lánnyal és élvezi a szeretkezést. Nem pedig az, hogy megdug egy "lyukat". Ennyi erővel egy kutyát is megfarkalhatott volna, vagy édesanyja is leszophatta volna őt... Semmivel nincs előrébb. Ha tényleg heteró, akkor mindvégig nagyon figyelmesen kellett összpontosítania egy csajt elképzelve helyetted, hogy fenn tudja tartani az erekciót. Biztos, hogy nem tudta így átadni magát az élvezeteknek - egy hazugság képzetében tartva elméjét b@ßott meg téged, aki egy "lyukká" aljasodott le abban a tévhitében, hogy ezzel segít valakin, aki számára "csak egy pénisz". Szóval szerintem egyikőtök sem járt valami jól. Ez a "jól éreztük magunkat" is társul egy amolyan "maradtunk egymásnak"-féle szomorkás felhanggal...

2014. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha lefeküdt veled nem 100%-ig hetero

Nem kell téged elítélni emiatt

2014. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Azt csináltátok ami nektek jól esett.egészségetekre . Felnőttek vagytok,kinek mi köze van hozzá .Ha itt nem írod,senki sem tudhat róla .Itt meg mindenkinek csak egy olvasmány volt .
2014. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha 100%-ig hetero a fiú, bármekkora is a kényszer (belső kényszer) nem feküdt volna le veled.


Amúgy 2 felnőtt beleegyezéses alapon volt együtt, sőt "mindketten nagyon élveztük" - mi a probléma?

Nem tettetek semmi rosszat :)

2014. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

23 évesen nem volt csajjal? khm.. persze, "hetero". és még meg is dugott egy fiút. "hetero" 100%


(egyébként én egy meleg férfi vagyok, de ugyanezek rám is jellemzőek, nem voltam még csajjal és más fériakat dugok)

2014. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 pinkpancser ***** válasza:
Tehát egy heteró fiú csak egyszer szexelt, akkor is meleg fiúval. Valami zavart érzek a fogalmaknál.
2014. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!