Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő, hogy férfiprostiho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, hogy férfiprostihoz járok?

Figyelt kérdés
Fiatal, huszonéves nő vagyok. Van egy jó állásom, szép életem, viszont párkapcsolatra abszolút nincs se időm, se energiám, se kedvem. Felszedni valakit mindig időigényes, a szexkapcsolatok pedig macerásak, valaki úgyis többet fog érezni idővel, legalábbis ez a tapasztalatom. Szex nélkül viszont nem tudok meglenni, ezért egy ideje férfiprostihoz járok. A pénzemért kapok egy szép férfitestet, ami mindig működik és ki vannak elégítve az igényeim. Elítélendő ez? 25/N
2016. márc. 20. 16:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hallottam olyat hogy egy nő fizessen egy ferfiert :D megyek felteszem magam én is hátha :D
2016. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
járhatnál hozzám is ha fizetsz én is szívesen megdugnálak :D
2016. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elítélendő, elvégre egyenjogúság van vagy mi a fene. Amit szabad a férfiaknak, az miért ne lenne szabad a nőknek?
2016. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Okés, de ha már fizetek érte akkor szép áru kell. :) Sportos test, szép arc, hatalmas farok, jó állóképesség. :)
2016. márc. 20. 16:40
 5/36 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, mindenkinek vannak igényei. És legalább jó el tudsz vele menni? Megéri?
2016. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

én ingyen is rende raklak kinyalnálak meg minden és semmi érzelem

csak jok megd,u.glak

a pénzed is megmarad.

nem elitélendő

hanem ez megy mostanában mindenhol

2016. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hülye rizsa, hogy szexkapcsolat macerás mivel a pasik többsége nem szokott többet gondolni bele ha meg te gondolnál ugyan úgy beleszerethetsz a fizetős pasiba is. Szóval lehet cifrázni, de szerintem akkor is para hogy nő létedre fizetni kell a dugásért. 26/F
2016. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Hárommal próbálkoztam eddig, kettő belém szeretett, a harmadik meg már majdnem mikor kiléptem az egészből. Ezért tartom macerásnak. És baromi válogatós vagyok sajnos.
2016. márc. 20. 16:46
 9/36 anonim ***** válasza:

Mekkora farok kell neked ?


Ferfiprostinak mekkora volt. Mekkora val dugott meg ?

Es hany eves volt ?


60 percre mentel ?

2016. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
79%

Nem elítélendő.

Egyetlen dolog van, amit az itteniek elfelejtenek (akik azt szajkózzák, hogy a nőknek ingyen jut annyi szex, amennyit akarnak):

A minőség. És ez nem csak arra vonatkozik, hogy jól néz ki, meg nagy a fa$za, meg x ideig bírja.

Hanem hogy a legtöbb csak magával törődik, vagy béna.

"ki vannak elégítve az igényeim" => Itt van a kulcs, ezt sokan elfelejtik...

2016. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!