Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő, hogy férfiprostiho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, hogy férfiprostihoz járok?

Figyelt kérdés
Fiatal, huszonéves nő vagyok. Van egy jó állásom, szép életem, viszont párkapcsolatra abszolút nincs se időm, se energiám, se kedvem. Felszedni valakit mindig időigényes, a szexkapcsolatok pedig macerásak, valaki úgyis többet fog érezni idővel, legalábbis ez a tapasztalatom. Szex nélkül viszont nem tudok meglenni, ezért egy ideje férfiprostihoz járok. A pénzemért kapok egy szép férfitestet, ami mindig működik és ki vannak elégítve az igényeim. Elítélendő ez? 25/N
2016. márc. 20. 16:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem ítélem el, a te életed, úgy alakítod,ahogy akarod. Csak azt nem értem,ha egy férfi írja ki,hogy jár prostihoz, akkor az lúzer, meg nem kezdenének vele a csajok, biztos,hogy elkapott valami betegséget stb. Ugyan ekkora erővel a kérdező is kaphat el betegséget.
2016. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Persze, benne van a pakliban.


Egy olyan fél éve járok hozzá.

2016. márc. 20. 17:50
 23/36 anonim ***** válasza:
Jól teszed, ha ez neked örömet okoz! :) ha mindig azzal foglalkoznánk,hogy mi elítélendő és mi nem, és csak olyan dolgokat tennénk, ami nem elítélendő a társadalom szempontjából, akkor eléggé szürke unalmas életünk lenne. Pl. én is teszek rá, hogy egyesek azt írják,vagy mondják,hogy gáz prostizni, néha meglátogatok egyet.
2016. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Es mindig egy palihoz mész ? Vagy mindig máshoz ?
2016. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
79%

Akik a vibràtorral jönnek, tényleg azt hiszik, egy nő kielégülése abból áll, hogy a hüvelyben ki-be tologatnak valamit?

A vibrátor sem felizgatni, sem kinyalni nem fog, ti nagyon okosok...

2016. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%

"ha már fizetek érte akkor szép áru kell. :) Sportos test, szép arc, hatalmas farok, jó állóképesség"


Szánalmas.

Ha van rá pénzed,költsd. Megérdemled.

Amíg árucikknek nézel egy embert.Addig fizess is érte.

Egyébként rosszak a tapasztalataid.

Nekem évek óta van 2 szexpartnerem is.S még nem sikerült beleszeretni egyikbe sem.

Lehet hogy ezentúl én is férfi prosti leszek.

Kvajó testem van,az állóképességem extra jó (4-5 menet egy nap) ha úgy adódik.A többit le sem írom ide.


Amíg szr van veréb is van.

2016. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Mindig egyhez. :)
2016. márc. 20. 21:33
 28/36 anonim ***** válasza:

Én nem voltam még férfiprostinál, de nem ítéllek el érte egyáltalán. És az érveidet is megértem teljesen, hogy egyrészt nem akarsz elköteleződni egyelőre, másrészt ha már szexelsz, akkor garantált minőséget akarsz. ;)


Igazából csak azon az egyen lepődtem, hogy fél éve ugyanoda jársz vissza. Nem félsz, hogy ennyi idő alatt kialakul valami kötődés? Ő beléd szeret esetleg, vagy te belé? :)


30/N

2016. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Eddig hányszor voltál nála ezalatt a félévben ?
2016. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

A férfiprostik is megérdemelnek női ügyfeleket néhanapján.

A legjobbaknak meg még fiatal is jut. :)


Kérdező, azért tetted fel a kérdést, mert lelkiismeretfurdalásod van miatta?

2016. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!