Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire elítélendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elítélendő külföldi pasival szexelni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Pár hete lefeküdtem egy külföldi sráccal, és ez egy szélesebb körben kiderült. Alapjáraton nem érdekelne, de olyan dolgokat hallottam vissza, amik nagyon rosszul estek. "Tipikus hülye magyar r.ibanc, neked sem jó a magyar f.asz, ki lehet költözni a francba, ha azok jobbak, a női nem szégyene vagy" stb.

Ez most komoly? Nem olyanok mondták, akiknek adok a véleményükre, de akkor is, ebbe mi olyan borzalmasan felháborító? Ez tényleg ennyire gáz?


2016. máj. 11. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Irigy, szard le
2016. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Varázsszó: Féltékenyek.

Ilyen embereket messziről kerüld. Attól hogy külföldi ugyan olyan enber mint a magyar. Nem gáz. Te határoz meg hogy mi a jó neked. 22/N

2016. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó vagyok. Most miért cagyunk lepontozva. Kinek fáj az igazság gyökerek?
2016. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Felpontoztalak :) ;)
2016. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Amig csak szexelsz, nem gáz! De ha már családot szeretnél ilyennel, na akkor nagyon jól gondold meg! Tele a sajtó, a net ilyen tönkrement házasságok rémtörténeteivel, aminek mindig a gyerek az elszenvedője!
2016. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon primitív emberek lehetnek,akik ilyet mondanak.Csak irigyek.

Ponthogy különleges dolog külföldivel járni/lefeküdni(épp ezért irigyek:).Én is mindig nagyobb érdeklődéssel fordulok a külföldiek felé,mert más kultúra,más nyelv,sok újat tudunk mutatni egymásnak:) De persze ezt leszámítva ugyanolyan emberek,mint bármelyik magyar.

20L

2016. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Esetlen a nemi betegségek miatt kockázatosabb a dolog. Mi még viszonylag védett ország vagyunk pl. AIDS tekintetében.
2016. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

Az a ház, hogy fiú vagy, és arra rángatod, hogy a GYIK-en előadod a ribit és a sok kangörcs bevéd.

Aki nem hiszi, írjon rá.

2016. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja homivagy? sok sikert
2016. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyanok mondták, akiknek adsz a véleményükre, akkor miért foglalkozol velük?
2016. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!