Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új kapcsolatban a pasi nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatban a pasi nagyon "2 perces" azt mondta csak azért mert nagyon felizgul tőlem, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Kb 8-szor voltunk eddig együtt. Nincs változás eddig
2016. máj. 11. 09:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem tud 2-3 menetet produkálni?

Sajnos ha folyamatosan 2 perces és nem tud többször teljesíteni akkor nem fog sok minden változni, max annyit csinálhat, hogy előtte nagyon sokat előjátékozik, hogy szinte már te elsülsz.

2016. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

Lehetséges, hogy tapasztalatlan.

(igen, lepődj meg, naponta van itt valaki aki panaszkodik, hogy 30 éves elmúlt és még nem volt nővel vagy csak ímmel-ámmal 1-2 alkalom sikerült neki régebben)


Ha így van, akkor azért pár hét alatt is érezhetsz javulást.

De ha alapból ilyen túlérzékeny , akkor nem igazán megy feljebb 3-4 percnél évek múlva sem.

2016. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nincs második menet mert nem lesz már teljesen kemeny a szerszám ujra
2016. máj. 11. 11:19
 14/18 anonim ***** válasza:
hasonló korú vagyok, és jó ideig nem volt kapcsolatom. mikor lett, az elején én is gyorsan elmentem, de utána egyre jobb lett a kontroll. Ha 8 alkalom után nincs semmi javulás, akkor esélyes, hogy így is marad. Az meg sztem kevés hogy egyetlen alkalmat bír, ebben a korban még minimum kettőnek menni kéne.
2016. máj. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de szexuálisan nem túl jó választás volt az új kapcsolatod :/


Lehet, hogy a hétköznapokban jól elvagytok én ezt nem tudhatom, de az ágyban gondjaitok vannak és lesznek is az biztos :/

Te döntesz meddig húzod.

2016. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14:

Nagyon egyéni a dolog. Én személy szerint abban a korban napi 5-6-ot bírtam (kellett is, mert olyan barátnőm volt :-P ). Viszont nemrég panaszkodott egy havercsaj, hogy az új pasija (36 éves) beszólt neki este, hogy mit képzel reggel szexeltek és ebben a korban olyankor már nem megy este :-D

Magyarul ez a része elég széles határok között mozoghat egyéntől függően ...

2016. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem lehetséges,a pasitól ennyi telik és fog egy nulla.
2016. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
oké, hogy nem kőkemény, de attól még lehet második nemde? Nálam is inkább már a szex alatt keményedik be teljesen a több menetnél.
2016. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!