Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy belém szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy belém szeretett az első randin?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal és nagyon jól sikerült. Azt mondta, szeret engem. Megvallom én is érzek iránta valamit, de félek, hogy ez csak fellángolás. Szerintetek szerelmes?

2015. dec. 30. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Uuubazeg:DD a randinak mi a lenyege szerinted?
2015. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Először találkoztunk személyesen. Kicsit fura
2015. dec. 30. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem

Nem is ismer igazán, max egy elképzelésbe lehet szerelmes, elképzelte, hogy milyen lehetsz és szerintem abba szerelmes, nem beléd

2015. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon jól sikerült a randi, és felhevült állapotban kicsúszott a száján, de nincs mögötte megalapozott érzelem. Az, hogy fellángolás-e, vagy lehet-e belőle több is hamar ki fog derülni.
2015. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem normális. A srác, úgy értem.


Nekem is volt már olyan, hogy egy lánnyal megláttuk egymást a trolin és kb elsőre beleestünk egymásba, de azt még ott sem mondtam volna legalább néhány hét eltelte után sem, hogy szerelmes vagyok.


Aki ilyet mond/csinál fiú, az nagyon tapasztalatlan lehet ezekben a dolgokban.

2015. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előtte ismerkedtetek? Ha igen, mennyi ideig?
2015. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg-Mosbyzott.
2016. febr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!