Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki interneten szeretett bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki interneten szeretett bele a párjába, leírná, hogy milyen volt az első találkozás?

Figyelt kérdés

Furcsa volt? Vagy kicsit idegeneknek éreztétek egymást? Volt valami ami kiábrándító volt? Tudtátok úgy "folytatni" ahol a neten abbahagytátok?

Minden érdekel, épp egy ilyen nagy-nagy találkozás előtt vagyok fülig szerelmesen de nagyon reszketősen, hogy mi lesz.

Nem egy kamasz-szerelem, 30asok vagyunk mindketten és többezer kilométer választ el bennünket egymástól, bár lelkiekben soha senki nem volt ilyen közel hozzám, mint ő. Annyira szeretném, hogy jól sikerüljön a találkozás...


2010. ápr. 7. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus volt az első igazi tali. Mintha egy Isten jött volna felém! Leírhatatlan! Izgultunk mint a tinik, de mi is 30-asok voltunk már javában. Ennek 3 éve, azóta is forró szerelem dúl.
2010. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
izgultunk, de csodálatos volt, mondjuk azóta vége lett a távolság miatt
2010. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten izgultunk, hogy személyesen is ugyan úgy fogunk egymásnak tetszeni mint a fotón. Ugye mi cseréltünk fotót. Nem vakrandira mentünk. Aztán nem is volt semmi gond, hiszen még személyesen jobban bejött a másik. Mai napig együtt vagyunk és ez már 1 éve volt. Mi is a 30-as éveinkben járunk.
2010. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jajj, nagyon jó ilyen pozitív tapasztalatokat olvasni, kicsit megnyugodtam, köszönöm :))
2010. ápr. 7. 16:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok hozzászólok. jaj de nagyon jó volt ezeket a véleményeket hallani olvasni:-) .sok boldog percet nektek továbbra is.
2010. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az első perctől kezdve úgy éreztük, mintha ezer éve ismernénk egymást. Ott folytattuk, ahol a neten abbahagytuk.

Bár később bevallottuk egymásnak, hogy mindketten féltünk a találkozástól, de ez csak az első mondatig tartott.

Egy valamit felejtettünk el megbeszélni, hogy ki hány centi és én magassarkúban mentem. Nem kellett volna... :D

Ne aggódj, amint meglátod, elmúlik minden félelmed! Jó lesz, biztosan! Sok sikert és boldog perceket, órákat, éveket!

2010. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy kicsit másra számítottam, mikor először megláttam Őt. Annak ellenére, hogy láttunk egymásról képet, de valahogy mégis másképp nézett ki élőben, mint képen. Egy picit meg is riadtam meg minden. :-D De már 1,5 éve együtt vagyunk, és számomra Ő a legjobb képű férfi a világon.

23/Nő

2010. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 órát vártam rá a januári hidegben... Na ez nagyon megmaradt bennem (mentségére legyen, aznap délelőtt dolgozott az ország egyik végében, utána a jeges úton kellett vezetnie hazafele és hozzám is). Aranyos volt korcsolyával a lábán rám várva. Meg utána a kocsihoz sétálva. Aztán a forró csoki és mozi mindent feledtetett... Távkapcsolatnak indult, összeköltözés lett a vége. Ennek lassan másfél éve. Azóta is mosolygok ezen, ha eszembe jut.
2010. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jujj olyan jó ezt a sok szép élményt hallgatni:) Sok boldogságot továbbra is nektek szerelmesek!:)))

Én is épp most vagyok távkapcsolatban egy fiúval mi 35-40kmre lakunk egymástól,és remélem nem sokára talizunk..én is nagyon izgulok mármost!:) Remélem jól fog nekem is sikerülni...bár én még csak 15éves lány vagyok.

2010. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

de jó lenne, ha csak 35-40 kilométer lenne köztünk és nem 3000 :))

köszi a magassarkú cipős kommentet!! azt hiszem, csak kb 5-8 cm-rel magasabb nálam, úgyhogy inkább én is laposban megyek :)

annnnyra izgulok!!!!!!

2010. ápr. 8. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!