Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges hogy valakiből így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy valakiből így meleg legyen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy srác akinek esélye sincs a csajoknál.Nem volt se barátnője,még egy csók se az életében.Ahelyett hogy egyedül halna meg,inkább elkezd fiúkkal ismerkedni.Először nem tetszik neki,de később megkedveli a fiúkat,és a szexet velük.Na van egy ismerősöm aki azt állítja így lett meleg,de nem tudom,eddig azt hittem ez nem választás kérdése,vagy annak születik valaki vagy nem.De már nem tudom,ez lehetséges?A srác előtte full hetero volt,még undorodott is ettől,most meg pasija is van.

2015. aug. 27. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
a szükség törvényt bont :D nem irigylem
2015. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem meleg, hanem biszex, csak egyéb lehetőség híján a biszex vonal pasis részét tudta csak művelni.
2015. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Kivülről nézve persze, h az, de nem tudhatod, hogy valójában vonzzák-e a lányok. Mondjuk a lényegen ez nem változtat.

Azon, hogy a hajlam mindig is benne volt, ha valaki full hetero, akkor se fog fiúkkal szexelni, ha lánnyal nem tud.

2015. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3-as igen ez lehet de nem érted a lényeget.Eredetileg nem vonzódott fiúkhoz sőt undorodott ettől a meleg dologtól,szidta is őket rendesen :D Tini korában nagyon kívánta a csajokat,csak egyszerűen nem valami szépfiú ezért túl sok esélye nem volt,gyakorlatilag semennyi.Ebbe belefáradt,és egy meleg sráccal kipróbálta.Azt mondta rossz is volt,nem élvezte,de mégis sokszor csinálta mire megszerette aránylag.Szerintem inkább rá kényszerítette magát,de mindegy,állítólag ma már élvezi is,meg van pasija is akivel már jár egy éve.
2015. aug. 27. 17:49
 5/19 anonim ***** válasza:

mindenki a saját sorsa kovácsa. ismerek olyan srácot aki 160 centi és alig szebb az ördögnél, de leszédítette a 178 magas "suli legjobb csaja" címért bátran akármikor, reggel is esélyes futó csajt.

Akit én megszólítani se mertem akkor pedig osztálytársak voltunk :D .... pedig én se az az antiszoc fajta vagyok, egyszerűen kategóriákban mérhető különbség volt.

A kis gyerek meg 2hét alatt kidumálta a bugyijából.

2015. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
lényeg a lényeg, aki ehelyett inkább a kényszer melegséget választja azt nem tudom sajnálni és az attól még ugyan úgy meleg :) és pont azért mert töketlen
2015. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt full hetero a srác.
2015. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt nem hinném, mivel a kinézet a melegnél is legalább olyan fontos, mint a lányoknál. Meg nincs olyan, hogy egy full hetero csávó azért lesz "meleg", mert nem kell a csajoknak.

És igen nem választás kérdésése jól tudod.

2015. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hajlam nelkul nem lehet, a baratodnak van hajlama igy "lett" meleg 14/f/m
2015. aug. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki full heteró, de "kényszerből" lefekszik pasikkal. Pláne nem úgy, hogy azt mondja utána, hogy nem tetszett neki a dolog, de mégis újból meg újból megtette. Jó vicc. Ha csak a csajok érdekelték volna, akkor egyszer sem teszi meg, nemhogy folyamatosan. Inkább ment volna prostihoz és pénzért talál magának szexpartnert, minthogy pasival feküdjön le. Az ilyen sose volt heteró, csak tagadta (maga előtt is) a vonzódását a férfiak felé.
2015. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!