Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges hogy valakiből így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy valakiből így meleg legyen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy srác akinek esélye sincs a csajoknál.Nem volt se barátnője,még egy csók se az életében.Ahelyett hogy egyedül halna meg,inkább elkezd fiúkkal ismerkedni.Először nem tetszik neki,de később megkedveli a fiúkat,és a szexet velük.Na van egy ismerősöm aki azt állítja így lett meleg,de nem tudom,eddig azt hittem ez nem választás kérdése,vagy annak születik valaki vagy nem.De már nem tudom,ez lehetséges?A srác előtte full hetero volt,még undorodott is ettől,most meg pasija is van.

2015. aug. 27. 17:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A hármas válaszolóval értek egyet. Figyel kérdező, olyan nincs hogy ha valaki full hetero volt, aztán mert nem volt sikeres a csajoknál csak úgy átvándorol a fiúkhoz. Olvastam már olyan melegek történetét, akik ugyan ezt írták le. full heterók voltak, undorodtak a melegektől. aztrán ők maguk is rájöttek, hogy bizony azok. Minimum hogy biszex, máskülönben soha az életben még csak rá sem vette volna magát hogy lefeküdjön egy fiúval.
2015. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
és bocsi nem olvastam végig a kommenteket, lehet érkezett még hasonló válasz. akkor azzal is egyet értek ;)
2015. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan kamu mint ide Pécs :) Mármint, hogy ő azért lett meleg, mert "esélye sem volt a csajoknál".

A nagy számok törvénye alapján is előbb talál csajt magának, ismerkedni is sokkal könnyebb, és a hetero szegmens "igényindexe" is jóval alacsonyabb, mint a homo közösségé (csak tudnám mire fel...), így sokkal nehezebben talál magának párt melegként, mint heteróként. Vagyis az azért lettem meleg, mert esélyem sem volt a csajoknál max. egy jó megnyugtatás, de semmi több. Mert több sebből vérezve sem igaz.

2015. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem kommentelőkkel. Csak azért mert egy csajnak sem kellet még nem lesz valaki meleg. A melegséghez hajlam kell és ha nincs alapból veszve van az egész. Ráadásul attól, hogy régen szidalmazta a melegeket lehet, csak azért volt mert még nem tudta, hogy ő más, vagy azért mert így akarta leplezni a másságát.


18/F/M

2015. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
latens biszexuális volt
2015. okt. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Aki csalódás,vagy esetleges bánat végett válik mássá,az nem jó.

Nem lesz boldog soha és csak magát csapja be.

30/m/ffi

2015. okt. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Valószínűleg biszexuális az illető. Az, hogy "undorodott" a meleg dolgoktól, az csak egy dolog, pont ezzel próbálta még saját maga előtt is tagadni hajlamait. Nekem is volt olyan kezdetben, hogy egy pasival se jött össze semmi, mégsem kezdtem a lányokhoz vonzódni.
2015. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Most attól, hogy fiatal korában szidta a melegeket még nem biztos, hogy nem az. A társadalmi nyomás rákényszerít valamilyen szinten arra, hogy utáld a melegeket. Arról ne is beszéljünk, hogy ha még nem is tudatosult az illetőben. Mert ha a haverjai buz iznak és ő nem szeretne velük rosszba lenni akkor azt fogja kimutatni, hogy mennyire utálja őket. Ez a szerény véleményem.


Egy full heteronak soha nem jutna eszébe az, hogy ha nincs nő akkor pasival csinálja.


18/F/Passzív

2015. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18 Igen.


Kivétel a börtön, de ott is ha csak tehetik aktívak, és kint meg heterók.

2015. okt. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!