Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet valakiből úgy meleg/bisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakiből úgy meleg/biszex, hogy nagyon sokat mondják neki, hogy az és végül az is lesz?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy mielőtt mondták volna neki addig nem is gondolt rá.

2013. dec. 2. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Tehát ha azt mondják rám sokan, hogy okos vagyok, okos vagyok, okos vagyok akkor egy idő után okos leszek?



szerintem ez 1 jó nagy hülyeség!

csak áltatod magad azzal ami vagy, de ne akarsz az lenni.


nem?

2013. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem lehet.. Eddig is az voltál.
2013. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Látod kedves kérdező ez egy nagyon jó kérdés! Erre szerintem az tudna válaszolni, aki nagyon jól felkészült a pszihológiában, és tisztán látja, hogy hol van a határ a társadalmi nyomás/szocializációs folyamat, illetve az eleve hordozott hajlam között.

Ezt én biztosan nem tudom neked megmondani. Ámde ha abból indulok ki, hogy annó a "görög szerelem", és a "testi lelki jóbarát" kifejezések az ókori görög világban a társadalmilag elfogadott/támogatott gyakorolt biszexualitást jelentik, akkor erős a gyanúm, hogy a gyanúm hogy igazad lehet. Elvégre ma úgy mondanánk, hogy "látens" az aki hordozza a hajlamot, de a többség el sem tudja képzelni azonos neművel (én sem), ugyanakkor annó a görög világban athén, és főleg spárta katonáskodó tagjai teljesen természetesenek vették az azonos nemű szerelmet. Tanult, szocializációs folyamat eredmnye képpen nem volt ezzel gond. Sőt a középkori japánban is teljesen elfogadott,

és természetes volt az azonos nemű prostituált ágyasként. Szóval a történelmi példa alapján ha annó mi is spártában katonáskodunk, biztosan a bajtársainkkal is élnénk nemi életet, és ez halál természetes lenne.

2013. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. dec. 2. 11:16
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem :D

Hiába mondják a noetika kutatói, hogy a gondolatnak teremtő ereje van, ennyire azért nincs neki.

2013. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ebbe lehet valami, össze lehet zavarni az embert. De nem vagyok szakértő, csak szerintem ez lehetséges.
2013. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért mondják?


Nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél.)

2013. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem.
2013. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fejben dől el minden! Ha okos AKARSZ lenni leülsz a seggedre és tanulsz okosodsz. Ha fiú-lány kapcsolatot AKARSZ akkor keresel erre megfelelő partnereket.


A szomszédomnak annyit mondták a szülei hogy "ostoba, hülye, buta stb.) hogy az is lett szerencsétlen. Igen hatással van az emberre, de ez függ az egyéntől is, hogy ki adja az ívet (ki mondja) és ki kapja azt.

2013. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz az. Kedves utolsó válaszoló batár nagyot téved ha akarnám sem lennék heteroszexuális. Ön szerint nem próbáltam már? Mindenki fél a homoszexualitástól mindenki retteg hogy most mi lesz kiközösít a társadalom, persze hogy próbáltam már én is azt hogy szajkózom magamban : nem vagyok meleg, nem vagyok meleg, nem vagyok meleg...stb. És elhiheted nem jött be...hála az égnek. Nem tudnék már heteroként élni. Az ilyen felfogással mint a magáé, nem oldunk meg semmit. Ennyi erővel: Gazdag leszek, gazdag leszek, gazdag leszek, gazdag leszek ...és hopsz itt van 4 millió svájci frank a kezembe, logikátlan (és már elnézést) de hülyeség az egész. Remélem nem veszi sértésnek...de szerintem nem ez a helyes felfogás. Az lehet hogy fejben dől el, hogy pl jól tanul-e a gyerek az iskolában, vagy hogy a túlsúlyos lefogyjon, de a nemi orientáció az nem.
2013. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!