Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet valakiből úgy meleg/bisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakiből úgy meleg/biszex, hogy nagyon sokat mondják neki, hogy az és végül az is lesz?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy mielőtt mondták volna neki addig nem is gondolt rá.

2013. dec. 2. 11:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9. Ha választhatnánk, puszta akarattal, hogy a férfiakhoz, vagy a nőkhöz vonzódunk, akkor azt hiszem már évek óta heteroszexuális lennék. Egyébként érdekes a kérdés, és engem is érint alsóba melegeztek engem is (és kedves nem zörög a haraszt... nem hiszem hogy egy hétéves tudja valakiről hogy meleg-e). Nem merném biztosra állítani, hogy van köze a két dolognak egymáshoz, de szerintem van...
2013. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az lehet, hogy előtte is az volt, csak még ő maga sem jött erre rá, mert esetleg akkora burokban élt, és külön fel kellett nyitni a szemét. És ez pont megfelelő alkalom volt, amikor is mondták neki, hogy meleg. És ez végre eljutott az agyáig. Én simán el tudom képzelni, hogy ha még nem érzett senki iránt erős vonzalmat/szerelmet, mert mondjuk csak ellenkező neműek közt keresgélt, mivel a társadalom is ezt mutatja. És akkor végre felnyitották a szemét, és tádám. Rájött, hogy meleg.
2013. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!