Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki lehet ábrándulni szexuálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet ábrándulni szexuálisan teljesen a nőkből?

Figyelt kérdés
Régen nem gondolkodtam azon, hogy meleg lennék, de annyit kaptam a nőktől -nem jó értelemben-, hogy komolyan elgondolkodtam a fiúkon és nem csak ez a baj, egyre kevésbé hiszek a nőknek és egyre kevésbé tetszenek a lányok. Volt egy nagyon-nagy csalódásom és azóta egyre inkább ábrándulok ki belőlük. Lehetséges, hogy így legyen meleg valaki, vagy csak elnyomtam magamban és így jött ki?

2013. nov. 30. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtudom, attól, hogy hülye nőkbe futok bele, még nem fog nem tetszeni a női test, se elkezdeni tetszeni egy csávó :D
2013. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezentúl próbáld meg azt, hogy nem érdekel mit karattyolnak. Fogd fel őket úgy mint járkáló vaginákat és úgy már nem fognak zavarni azok a dolgok amik eddig.
2013. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tisztelem a nőket és mindig lementem kutyába értük, sőt még lejjebb, de az utolsó annyira a sárga földig alázott, hogy élni sem volt kedvem utána. Egyedül érzem magam, vágyom kapcsolatra, de nem tudom, hogy fogok-e tudni bízni még a nőkben
2013. nov. 30. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Elképzelhető, de szerintem kevesebb erőfeszítésbe kerül megtanulni együtt élni velük.
2013. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne sorold magad kategóriákba, mert akkor mindig megvan az esélye, hogy olyanra kényszeríted magad, ami mégsem tetszik teljesen, és olyankor elnyomod a valódi érzéseid. Ússz az árral. Szerintem az ember egyik napról a másikra nem lesz sem biszexuális, sem meleg, szóval lehet, hogy ez már ezelőtt is megvolt benned, csak még saját magadnak is féltél beismerni. De pont ezért, ne skatulyázd be magad. Akár egy fiú tetszik, akár lány, akkor is fogadd el, mert minden lehetséges eset közül az a legjobb megoldás. :)
2013. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!