Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy barátom több utalást is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátom több utalást is tett arra, hogy biszexuális. Én lehet, hogy vagyok, de félek rákérdezni konkrétan, nála. Nem vonzódom hozzá szexuálisan, csak lelkileg. Csajom is van. Te rákérdeznél? Nagyon szépen kérem, ne gyűlölködjünk e kérdés alatt.

Figyelt kérdés
Nem érdekel a szex a fiúkkal, csak jól esne egy ölelés tőle... lehet nem is vagyok biszex... Azt sem tudom.. az már az, ha egy fiút is tudok szeretni? Össze vagyok zavarodva..

2013. nov. 30. 16:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit kérdeznél tőle..

Amúgy ha már fiút "is" tudsz szeretni, az már a biszex kategória szerintem

2013. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Más felől ott van a testiség, ami egyáltalán nem érdekel, elvből sosem csinálnám fiúval... lehet, hogy a barátság is járhat ilyen szeretettel? Szimplán baráti szeretet? Nagyon erős szeretet? Magam sem tudom...
2013. nov. 30. 16:55
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Erős barátság létezhet persze, de ha ez ilyen egyszerű lenne, nem kérdeznéd meg. Össze vagy zavarodva. Sztem beszélj a barátoddal erről, aztán majd kiderül minden :)
2013. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
"elvből nem csinálnám fiúval" de amúgy már fantáziáltál róla, csak a társadalmi elvárások miatt nem csinálnád?
2013. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nagyon erős erkölcsi normáknak kellett megfeleljek a szüleim előtt. Belém van nevelve.. Arról fantáziáltam milyen jó lenne csak egyszer egy ölelés tőle... semmi más...
2013. nov. 30. 17:25
 6/23 A kérdező kommentje:
nem merem megkérdezni. Mert ha csak viccelt, és másképp kezelne, vagy megszakadna a barátságunk, tuti beleörülnék. Na meg pláne hogy nem is tudom, hogy az vagyok-e.
2013. nov. 30. 17:33
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, jól össze vagy zavarodva. :(

Először is: ne félj az érzelmeidtől, semmi gond nincs velük. Teljesen mindegy, hogy biszex vagy-e vagy sem, egy ölelés nagyon sokaknak jól esik egy közeli baráttól, csak sokan nem merik bevallani. És ne foglalkozz címkékkel, mint "heteró", meg "biszex", meg "meleg", mert értelmetlen. Egyébként ha érzelmileg közel vagytok egymáshoz, akkor szerintem azt nyugodtan megkérdezheted tőle, hogy megölelhetnétek-e egymást, nekem jól esne a helyében egy ilyen kérés, és nem azon kezdenék agyalni, hogy "b*zi-e vagy". :)

2013. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
ráadásul a következő félévet külföldön tölti a tanulmányai miatt. Nem sokára megy ki és én azon gondolkoztam, hogy a búcsúbulin elmondom neki, hogy nekem ő az egyik ember és nem akarom, hogy miután vissza jön valami változzon. majd ezek után átölelni... De félek...
2013. nov. 30. 20:35
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"és nem akarom, hogy miután vissza jön valami változzon."

Ezt nem kell mondani, ezt elég, ha érzi. :)

Ha fél évre elmegy, akkor pláne indokolt egy ölelés. :)

2013. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
de nem merem. Mi van ha elrontom a barátságunk? Félreérti... Vagy megijed.
2013. nov. 30. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!