Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új kapcsolatban a pasi nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatban a pasi nagyon "2 perces" azt mondta csak azért mert nagyon felizgul tőlem, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Kb 8-szor voltunk eddig együtt. Nincs változás eddig
2016. máj. 11. 09:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
cumizd le és kis idő mulva nyomassátok. ami hamar elsül az hamarabb is ál fel megint. addig is nyaljon téged
2016. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hazudhat is, te ismered. Barátom is elég gyorsan elment volna az elején, csak ő meg tudja állítani, de így egy percenként folyamatosan leálltunk. Most már azért hosszabb kihagyás után is bírja körülbelül tíz percig. Ezt meg azért nem keveslem, mert mi általában max húsz percig csináljuk. (én is elélvezek)
2016. máj. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha kisfiú akkor lehetséges ... Egyébként azért nyolcadik alkalommal már ne izguljon fel annyira, hogy 2 perc alatt elsül, ott már más a probléma.
2016. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Főleg nagyobb kihagyás után. Mondjuk, hogy 8 alkalommal két perc... Lehet, hogy később jobb lesz, bár az se mindegy, hogy az a 8 alkalom két nap, vagy két hét alatt volt. Lehet, hogy sose bírta jól, és csak ezzel próbálja leplezgetni, viszont az orgazmus késleltetése tanulható.
2016. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem fiatal fiúról van szó, hanem egy 35 éves férfiról
2016. máj. 11. 10:00
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor valami gond van és csak mellébeszél ... Én 35 évesen már teljesen tudtam szabályozni, késleltetni, akár egy órán át is (mondjuk én tudatosan fejlesztettem ezt).
2016. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Lehet h te vagy az első neki. Türelem!
2016. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

Próbáld ki, hogy direkt rondábba, szőrősebben, büdösebben bújsz vele ágyba. Ha akkor is "2 perces", alighanem más az oka.


Empirizmus ftw.


25/F

2016. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Ha eddig állandóan ilyen volt 8 alkalommal, akkor hazudik. 10-ből 1-szer velem is előfordul, hogy elélvezek pár perc után. Olyan is volt már, hogy egy lánnyal egy este szexeltünk első alkalommal és pár perc alatt elélveztem. Aztán másnap reggel újra szexeltünk, ekkor már bírtam a szokásos 15-20 percig a dugós részt. Utána mondtam neki viccesen, hogy inkább ezt tekintsük első szexnek, ne az előző esti szerencsétlenkedést.


Ez a férfi tuti ilyen volt világéletében, amilyen most és ilyen lesz később is.

2016. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon is, össze kell szokni hogy jó legyen..
2016. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!