Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Az együttlét alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az együttlét alatt hány orgazmus az igényetek?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon inspiráló, ha egy nő képes többre is, persze nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség. De azért igénylitek mégis, hogy egymás után többször is legyen? Mennyi idő kell a regenerálódásra? Azonnal mehet minden tovább?
2016. máj. 8. 17:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem akkor tévedtem, de akkor meg mekkora ku..vák. :(("


Nem tudom, hány éves vagy, de a jelek szerint vagy az "orgazmus", vagy a kurv.@ szó jelentésével nem vagy képben. :-)


Hogy a kérdésre is válaszoljak, egy szeretkezés alatt általában 4-5 orgazmusig tud eljuttatni a párom, de lehet ennél jóval több is (vagy az szab neki határt, hogy egy idő után begörcsöl egy izom a talpamban, ami meg szokott feszülni a lábammal együtt, amikor átélek egy orgazmust, vagy egyszerűen már nem vágyom többre).


Az elsőig nekem elég sok idő kell (általában legalább fél óra), de utána már pár percenként jönnek zsinórban, egyre könnyebben és egyre rövidebb időközönként, és egy darabig egyre intenzívebbek is lesznek.


"Regenerálódásra" kb. 1-2 perc kell, ezt úgy értem, hogy amíg az izom összehúzódások lecsengenek, meg utána még egy rövid ideig jobban szeretem, ha nem mozgunk, de után már megint vágyom rá.


A legjobb érzés meg az, ha sikerül úgy időzíteni, hogy az utolsó orgazmusomat az övével egy időben élem át.

2016. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez kimerítő volt! :)
2016. máj. 8. 18:36
 13/24 anonim ***** válasza:
Én már annak örülök, ha egy összejön :(
2016. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13-as ne szomorkodj! A minőség a lényeg. De ha utána kedvesen bánik veled, akkor az kárpótol azért remélem... :)
2016. máj. 8. 19:05
 15/24 anonim ***** válasza:
A páromnál 3-4 a minimum, de volt hogy 12-t számoltam.
2016. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerencsére egy kielégít, nincs szükségem többre egymás után ;)
2016. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Egynek is orulnek.
2016. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én meglennék eggyel is, az exem után. A mostani barátommal azonban egy együttlét alatt (40-60 perc) akár 4-5 orgazmusom is van, de volt már több is. Mindegyik ugyanolyan jó volt, természetesen. :) Szerencsére rövid a regenerációm, kevesebb, mint fél perc, a barátom szerencsére ezt mindig türelmesen kivárja, és utána mehet tovább ugyanúgy. :)
2016. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

barátnőm szex közben még nem ment el, de pettingnél mindig. 3 volt a legtöbb, de nem ez számít. mert van olyan, ami nagyon sokáig tart, mintha egyfolytában lenne neki.

kevesebbszer igényli, mint én :D

10 perc, de akár mehet azonnal is

2016. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Eggyel is megelegednek.
2016. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!