Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szerettek jobban, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek jobban, az orális szexet vagy a közösülést?

Figyelt kérdés

Százalékos arányban, melyiket részesítitek előnyben?

Minden együttlét esetén van nálatok orális szex és közösülés is, vagy néha egyik, néha másik, olykor pedig mindkettő?

NEMET, KOR is írjatok!



2016. máj. 1. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szex... Százalékban nem tudom le írni... Mivel szeretem ha orálisan kényeztet a párom viszont jobban élvezem ha én csinálom neki, 16/L
2016. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. Vagyok még, van amikir csak szex, de olyan nincs sűrűn, hogy csak orál
2016. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A közösülés győz az én szememben. Bár ha én elsősorban csinálom az orált, akkor csak hajszállal győz, mert imádom nézni, ahogy a párom elveszti a kontrollt :) 23/F
2016. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
az egyes ülést. jobb szeretem ha nem nyomódik a buszon senkinek a vállam
2016. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Nálam 50-50%

17/l

2016. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is fele-fele az arány.

Sok esetben csak orál van, de persze nem igénytelenségből vagy lustaságból, hanem mert kifejezetten kedveljük egymást szájjal, nyelvvel a csúcsra juttatni!

Ahogy a 3-as fogalmazott, nagyon élvezetes látni, amint a másik teljesen ellazulva, korlátok nélkül élvez! :-D

Sokszor az ujjak is tevékenykednek közben. /nejemnek a szuper csiklója mellett, olyan klasszikus G pontja van, hogy fergeteges ;-) /


A közösülés pedig egy másik nagyon élvezetes együttlét. Ilyenkor az orál csupán előjáték.

De mivel nincsenek erre kötelező forgatókönyvek az események a legkülönbözőbb módokban variálódnak. Néha a közösülés előtt nincs orál, néha pedig többször jutunk a csúcsra. Szabadidő, lehetőség, energia függő a dolog.

44 F

2016. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!