Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szex helyett csak petting...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex helyett csak petting lesz, rosszul érezné magát?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok,de a barátom már nem. Nagyon szeretnék már lefeküdni vele,de még kicsit korainak tartom,ezért mennyire lenne jó ötlet először csak orállal végigvinni? Lenne hiányérzete vagy inkább csak örülne?

2016. ápr. 29. 23:34
 1/9 RRR ***** válasza:

dehogy

meg kell ,hogy értse és élvezetnek se utolsó

2016. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a lényeget. Nekem furcsa lenne, hogy ott vagyok álló farokkal a szájában, elmegyek benne és ő nem kíván, nem kívánja, hogy benne legyek. Jól esne az orál, de furcsállnám. Ha ott leszel abban ahelyzetben szerintem te is másképp fogod látni.
2016. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kéne megkérdezni, de szerintem nem fog haragudni ha lecopod..
2016. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
ha végigviszed és amikor kilő akkor nem rohansz ki a szobából,vagy kezdesz el idétlenül vihogni,akkor szerintem jó lesz az.
2016. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha te szűz vagy, és ő igazán szeret, akkor meg kell értenie, hogy először lassan szeretnél haladni, először ismerkedni egymás testével, orálisan kielégíteni egymást, és majd csak később szeretnéd magát a behatolást. És gondolom meg is fogja érteni. De először szerintem beszéld is meg vele, hogy te így szeretnéd, és hogy neki is megfelelne-e így, stb. :)
2016. ápr. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdésnek tökéletes a petting. Sorjában kell haladni, legalábbis szerintem. Nekem fura lenne, ha szex előbb lenne mint orál.
2016. ápr. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha mindenki pettinggel kezdené a szexet, nem lenne ennyi szexuális zavar, korai magömlés, merevedési zavarok, női orgazmuszavarok, stb.

A már szexuálisan tapasztalt emberek számára is fontos lenne, hogy egy-egy új partnerrel először fokozatosan ismerjék ki egymás testét, fedezzék fel egymás szexualitását, fokozva az izgalmakat.

Kezdve a ruhában történő simogatástól és csókolózástól egymás kölcsönös (!) orális kielégítésén keresztül fokozatosan eljutva az aktusig.

2016. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
# 2: Hát ez valóban furcsa lenne, ha neked csak az az opció létezik, hogy orálisan kielégít és hogy megdugod... Egy nőt is ki lehet elégíteni ezerféle módon, úgy is, hogy a hüvelye érintetlen marad.
2016. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és nekem nem esne jól, ha nincs benne a hüvelyemben vagy a popsimban.
2016. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!