Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőt orgazmushoz juttatni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőt orgazmushoz juttatni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mindketten elsők vagyunk egymásnak, és a kezdeti fájdalmak után (az ő részéről) már élvezi is az együttlétet, egy a baj, még nem sikerült elérnie az orgazmust (hüvelyből). Azt mondja, hogy csiklóban van egy olyan érzés, pont, amin "átlendülve" következik az orgazmus, szex közben ezt a pontot egyszerűen nem érzi, és én nem tudom mit tehetnék az ügy érdekében. Van sok póz, ami nagyon jó neki, de mégse sikerül ennél "feljebb". Van ennél valami amit mint fiú meg tudok tenni ilyenkor? Technika, hogy amikor látom hogy neki jó érzés, változtatok a tempón, mondjuk lelassítok vagy begyorsítok? Vagy csak csináljam ugyanazt ugyanúgy addig amíg el nem megy? Valami tanácsot tudnátok adni? Tudom, nőknek eltérő igényeik vannak, de mégis

2015. nov. 17. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő más, ráadásu a hüvelyi orgazmust ki kell tapasztalni, meg kell tanulni. Nem neked, hanem a nőnek.

A legtöbbet az segíthet, ha lovagló pózban próbáljátok. Akkor ő irányítja a dolgokat, a behatolás mélységét, szögét, a tempót. Az alapján, ahogy érzi, mi a jó neki... és egy idő után így együtt is kitapasztaljátok.

Addig meg marad a csikló útján történő elélvezés. Akár úgy, hogy aktus közben saját magának rásegít.

2015. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tudnék szolgálni egy tanáccsal, ami az én barátnőmnél bevált. Igaz ez sem fogja elsőre meghozni a várt hatást, de könnyít a dolgokon. Annyi lenne a tanácsom, hogy barátnőd képzelje el milyen érzés elélvezni (ez csak akkor működik, hogyha már volt akár hüvelyi akár csikló orgazmusa). Hidd el, sokminden dől el fejben. ;)


23/F

2015. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolso válasz ado jo tanácsot adott ezt probáljatok brobálja megfogadni.. anno nekem is ez segitett a páromnál azota több hüvelyi orgazmusom van mint spriccelős! :)
2015. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!