Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Leszopjátok a partnere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Leszopjátok a partnereteket vagy kiveritek neki először, hogy az együttlét további részét jobban bírja?

Figyelt kérdés
Vagy nem zavar, ha hamarabb (esetleg többször) elmegy, mint ti?

2015. júl. 31. 09:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha nekem az ,,együttlét" elején kiverik vagy elélvezek, akkoe fel sem áll utána egy ideig. Szóval ez olyan, mintha csirkét akarnál nevelni, csak levágod a fejét :D
2015. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Gyakorolni kellene inkább, hogy tovább bírja. Az orális szex az előjáték része, nem a főmenü...
2015. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem zavar, ha többször elmegy, bár a fiúknál ez nem olyan egyszerű mint nálunk, ha már egyszer elmennek, lehet nem is tudjáj tovább csinálni. Páromnál volt úgy h elment orál közben, utána szexeltünk és egy óra múlva megint elment, illetve olyan is volt h orál után már nem bírt semmit csinálni.:D Szval ez hangulattól is függhet. 20/l
2015. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar, ha előbb elmegy. Nem szoktam előtte is kielégíteni a barátomat, mert akkor szex közben egyáltalán nem tud elmenni, annyira sokáig tartana neki, addig meg nem bírja... ^^
2015. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem is #4, engem is!!! XDDDD
2015. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
x
2015. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez a #4 már nem az a #4, bocs, mostani #4, nem neked szólt! #5 voltam (azelőtt #6) :/
2015. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
nálunk nincs olyan baj, hogy a párom gyorsan elélvez, hacsak nem segítek rá 1-2 szóval :D olyat is szoktunk, hogy előbb beleélvez a számba, aztán rögtön bedugja és odaélvez újra, de van, amikor fordítva csináljuk... van amikor többször elmegy vaginálisan, anélkül, hogy szünetet tartanánk, ki sem húzza... mikor milyen hangulat van.
2015. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen..
2015. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Draher válasza:
Nem szoktam,igy is nagyon jol birja :D de az sem zavarna,ha hamarabb elmenne
2015. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!