Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 34 éves férfinél nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 34 éves férfinél nem túlzott a heti 7-10 szexuális együttlét?

Figyelt kérdés
20éve rendszeresen szükségem van 7-10 ejakulációra! Akkor vagyok kiegyensúlyozott ha minden nap van szex, néha napi 2szer is. Ez normális, vagy már kezdjek aggódni?
2015. júl. 8. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
tökéletesen normális
2015. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
istenem de unalmasak ezek a fostos privivadász kérdések -.-
2015. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

természetes szerintem! de sajnos kevés ilyen férfi van!


ne aggódj,ez normális amúgy!

2015. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ha jó a partner,akkor símán. Nekem is kell a napi 2,néha 3 ,de még csak 46 vagyok.
2015. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod is benne van és harmonikusak az együttléteitek, akkor hol a probléma?:)
2015. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyáltalán nem privivadász kérdések!!! Csak érdekelne az, hogy Ennyi idősen normális dolog e ez! Van párom akit nagyon szeretek!! Nem csalnám meg soha, de mivel nem találkozunk minden nap ezért kell magamon könnyíteni! Minden este szex, ez Számomra olyan mint a vacsora, nem hagyhatom ki! Egy váláson túlvagyok, ahol nem csak szexuális gondok voltak, de bíróságon megkaptam, hogy rendkívül aktív szexuális életet élek exemtől...
2015. júl. 8. 17:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 leszek, de a heti 10-14 még mindig megvan.
2015. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lassan, de kezdek megnyugodni! :) köszönöm a válaszokat! Megilyedtem mert sok nő és sok férfi ismerősöm van aki panaszkodik a szexuális életére, hogy egyenlő a nullával, nem kívánják a szexet, nincs idejük, nem érnek rá... Számomra érthetetlen! Este fürdés után, hogy lehet ugy elaludni, hogy egy fél órával ne ajándékoztuk meg egymást a párunkkal!? Gyárban dolgozom 8-12 óra fizikai munkát végzek! Stressz is van elég sajnos, napi 6km ert biciklizem, de akármilyen fáradt is vagyok a szexre mindig hagyok egy kis energiát és időt!
2015. júl. 8. 17:38
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt lehetsz, nálunk is megvolt, a napi 1-2, kivéve a nehéz napokat. Olyankor majd meg őrültem, hogy 5 napot kell várni. 40 felett is csak a jelentkező merevedési gondok miatt ritkult meg. Kézzel még a félkeményt is el lehet intézni. Hihetetlen, de 50 felett javult az állapotom most meg az asszony nem akarja, mert nem nedvesedik be. Az meg már nem az igazi,hogy én ujjazom őt, ú meg markolgat engem. De egyáltalán milyen bajra gondolsz, hogy ezt itt kérdezed?
2015. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
1-2 exem a mai napig úgy emleget, hogy szexfüggő vagyok! Elgondolkodtam rajta, hogy ez hogy minden nap elél ezek valóban beteges e...
2015. júl. 8. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!