Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történik ha beveszem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha beveszem a Kamagrát nő létemre? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Nem tinédzser vagyok már, hanem 32 éves nő, de izgatja a fantáziámat, hogy mi lehet, ha veszek be belőle.Párom szokott néha, ha úgy tartja kedve, mit tudom én miért, elmondása szerint tovább tart az aktus.

Ha beveszek egy szemet, mire számítsak?

Bocs, hogy ilyen sík hülye vagyok, de nem tudom.


2016. ápr. 30. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

megpróbáltam rákeresni és úgy vettem ki, hogy túl erős hatás semmikép sem várható. és az viszont nincs nagyon vizsgálva, hogy a mellékhatások milyenek nőknél. szóval szerintem nem érdemes.

próbáld ki, alkohollal, fűvel stb, ha kísérletezgetni akarsz.

2016. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamelyest a nőkre is hat, de messze nem annyira mint a férfiaknál. De piát ne igyál rá és egy szemnél se vegyél be többet. A fejed viszont várhatóan fájni fog tőle.
2016. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Létezik női változata is.

Lovegra a neve es annyi a kulonbseg hogy rozsaszin es fele annyi hatoanyag van benne.

A nok 60%ara hat.

2016. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!