Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik, ha beveszem a 72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha beveszem a 72 órásat?

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek a "terhes vagy" és hasonló kommentek. Aki vett már be ilyet, kérem ossza meg velem a tapasztalatát. Nem vagyok felelőtlen, de még sosem sikerült egy óvszert sem elszakítanunk, kivéve a mai alkalmat. Nekem viszont fontos programom lesz a hétvégén, tudnom kell mennyire "üt ki" a gyógyszer.
2010. dec. 2. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha elszakadt az óvszer, akkor mindenképpen vedd be, ha nem akarsz terhes lenni.

2. Az mindenkinél más, hogy mennyire erös a hatása, de általában néhány nap MÚLVA jelentkezik, tehát nem azonnal.

3. A legtöbbnek elhúzódó vérzése lesz, azaz esetleg több hétig tart, vagy esetleg par hónapig nem a megszokott renszer sezrint jön meg, illetve esetleg kimarad, de - mint irtam, nem biztos ez sem, van, akinek nem sok tünete lesz.


Szóval, a biztonság miatt jobb, ha nem taktikázol, mert egy gyereket felnevelni vagy elvetetni sokkal nehezebb, mint egy eseleges kellemetlenebb hétvége.

2010. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez elvileg mindenkinél más, a szervezetedtől függ.

Van,aki nagyon görcsölt tőle, esetleg előrébb hozza a mensest, vagy pecsételő vérzés is előfordulhat. Van,akinél álmosságot, fejfájást, szédülés, ájulás érzetet okozhat.

Próbálj mostanság több folyadékot inni, főleg vizet, egyél sok gyümölcsöt...nekem azt mondták, csökkenti a mellékhatásokat.


Ha saját tapasztalatot szeretnél: 4és fél hónapja kiszakadt....vettem be tabit...majd pár nap, erős fejfájás, hányás, émelygés... rá pár hétre pozitív terhességi teszt. Most itt rugdos a pocakomban. De nem bántam meg!

2010. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és segítő válaszokat! Nagyjából sansztalan a teherbeesés, mert szombaton volt a mensesem első napja, tegnap lett vége. Idejében észrevettük a dolgot, csak az előváladék, stb,stb, Meg most semmiképp nem akarnék teherbe esni - antibiotikumot szedek. Az meg ugye káros a babának.


Amúgy gratulálok a "kis focistához"! :) Örülök, hogy másnak sikerül és boldog tőle/vele. :)

2010. dec. 2. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ezt neked küldöm.


http://www.youtube.com/watch?v=k5vjyIBHQV8

2010. dec. 2. 23:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2010. dec. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!