Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történik sok idő elteltével?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik sok idő elteltével?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 20 éves egyetemista lány vagyok, és a tanulmányaimhoz tennék fel pár kérdést. Remélem lesz aki válaszol majd rá.

Tehát azt szeretném kérdezni, hogy egy bizonyos idő elteltével 5,10 vagy akár 20 elteltével a szexualitás miben változik? Nem azt a választ szeretném kapni, hogy unalmas, hanem, hogy mire vágynátok, hogy hogyan lehetne újra izgalmas vagy, hogy egyáltalán szerintetek megmenthető-e a kapcsolat szexuális része? Esetleg 3-ik fél, játékszerek?

Jó lenne ha nők és férfiak is leírnák a tapasztalataikat életkortól függetlenül.

Köszi szépen.


2016. ápr. 2. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 22 éves vagyok a párom 26 és 5 éve vagyunk együtt.

Nem ő volt nekem az első párkapcsolatom.

Nálunk olyan változás volt, hogy kevesebb lett, vagy rövidebb. De nem mindig, van amikor olyanok vagyunk mint az elején.

Mi már az elején is használtunk játékokat, beöltöztem, kikötöztem a páromat és úgy kényeztettem, helyszínek stb. Nekünk nem lett unalmas , persze volt mondjuk 2-3 hét amikor nem volt semmi. De figyelünk az ilyesmire és ugyan úgy vonzódunk a másikhoz. Harmadik felet nem vontunk be és egyikünknek sincsen szeretője.

2016. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk teljesen más volt a helyzet én 7 év-ig voltam együtt az exemmel és "utólag visszagondolva nem is volt jó a szex.De pl nem is szerette (engedte) ha nyalom de ő sem szopott engem szinte hogy vagy ha igen akkor nagyon kevés ideig.

Önző módon szinte nem is érdekelt hogy neki jó-e vagy sem. :-(

(mostani párommal másképp van)

2016. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És a régi vágyat hogyan lehet újralobbantani??

2016. ápr. 2. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok egyszer kíváncsiságból kipróbáltam egy fizetős lányt.

Utána (nem vagyok rá büszke és már nem csinálom) rendszeresen jártam ilyen fizetős lányokhoz.

De igazából nem is tudom hogy miért.

2016. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!