Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha beveszem a 72órás tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beveszem a 72órás tablettát akkor biztos hogy nem vagyok terhes? És ilyen kor mi történik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Drágám... mindig van hibaszázalék. De ha beveszed, talán elolvasod a betegtájékoztatót is? Oda le van írva.
2013. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
semmi sem biztos
2013. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha szükség lehet rá,akkor ne itt érdeklődj!!hanem menj dokit vadászni,aki felírja és még a kérdéseidre is pontos válaszokat tud adni. Egyébként ja,ott a betegtájékoztató..
2013. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 afonyaszirup válasza:
Sajnos a betegtájékoztató nem tartalmazza a bevételt követő tapasztalatokat...én is féltem bevenni egyszer régen, jó lett volna, ha van valaki aki már vett be ilyet...túl sok itt a rossz indulat, meg az ítélkező ember...Ne félj, semmi különöset nem fogsz érezni, lehet hogy hamarabb megjön tőle, de nekem nem jött meg hamarabb, vedd be amint tudod, mert idővel csökken a hatékonyság.
2013. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3as vagyok


A doki (vagy a gyógyszerész) a legbiztosabb forrás ebben a kérdésben,ezért írtam ezt.

Én is vettem már be sajnos, és ezért tudom,hogy nem gondolkodni kell rajta,hanem minél előbb hozzájutni,hogy tuti ne legyen gond! Az én válaszom max tömör volt,de nem ítélkező.

Azon,amit én használtam,minden infót feltüntettek. Nekem nem lett semmilyen mellékhatása,de ez eléggé ember függő.. van olyan ismerősöm,aki pl igen szarul lett tőle..

2013. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha már beágyazódott a megtermékenyült petesejt akkor lehetséges,hogy terhes maradsz. Ha még nem az az ha a peteérés előtt vagy akkor valószínűleg a tabletta bevételét követően megfog jönni 5-6nappal ha utána akkor valószínűleg késni fog,de nem leszel terhes. Lehet utána szarul leszel pár óráig vagy pár napig,de nem sokáig. A lényeg,hogy ne legyen hasmenésed és ne hányd ki,mert akkor nem fog hatni,ha mégis akkor új gyógyszer kell. A hormonjaidat is megzavarhatja,szóval a melleid befeszülhetnek tőle egy időre és lehet,hogy innentől másképp fog megjönni. Kb ennyi :)
2013. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat!:) amúgy még annyit fűznék hozzá hogy 3 napja késik a mensesem és így bármikor megjöhet...és amikor megjön akkor azért bevegyem ugye? mert csak holnap tudok hozzájutni sajnos az esemény utáni tablettához..
2013. márc. 2. 21:45
 8/14 anonim ***** válasza:
várjál már...mikor volt az a szex, ami miatt bevennéd a gyógyszert?
2013. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ma
2013. márc. 2. 22:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha megjön akkor ne vedd be,mert az azt jelenti,hogy nem vagy terhes. Minél előbb próbálj meg hozzájutni a tablettához,ha addig nem jön meg.
2013. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!