Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Miért nézitek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért nézitek le a "szűz" pasikat?

Figyelt kérdés
Jó, valóban nem általános, hogy 25-27 éves embereknek nem volt még szexuális kapcsolatuk, de ennyire le kell miatta nézni? Mi a baj ezzel?
2016. ápr. 26. 17:17
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
35%
40-es okoska! Azért várnak sokan ilyen sokáig szexel, mert a felszínes nők, többek között te is, nem adsz, csak a jóképűeknek esélyt. Remélem eljutott a tyúk eszedig, amit írtam!
2016. máj. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
63%

22 évesen történtek ezek akkor még az voltam. Buliban jól elvoltam egy lánnyal rákérdezett megmondtam az őszintét, utána nem is szólt hozzám más csávókat keresett. Aztán randiztam egy másik csajjal. Felvetődött ez a téma, és kamuztam, erre azt mondta: ugye tudod ha nem lettél volna nővel akkor most elköszönnénk?

Szóval ennyit az őszinteségről meg a megértésről...

2016. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Egyébként ez hülyeség, a csúnyaságra fogni, mert én elég jól nézek ki, de olyan gátlásos voltam, hogy 20 éves koromig hozzá sem mertem szólni egy lányhoz sem, még osztálytársakhoz sem. Aztán ahogy kijártam a sulit, lett baráti társaságom lett önbizalmam, bár még így sem az igazi, de már 6 lánnyal voltam és jóval többe lehettem volna, mert sok csúnya lány kért tőlem randit, erre sok pasi belement volna aki kevés nővel volt, majd hitegetni leígérni nekik a csillagokat az égről. Na én nem ilyen vagyok én megmondtam kerek perec, hogy dugjunk ne raboljuk egymás idejét. És tényleg annyira igazságtalan, hogy egy bűn ronda 100 kilóg nő kb. annyi pasival biztos volt mint egy átlagos pasi, mert neki elég csak szétteni a lábát.

Könnyű másfelett ítélkezni, de nekem pl olyan gyerekkorom volt hogy enni nem volt mit, ezek a mai tinzenévesek meg 100 000 res telefonokkal villognak, a kislányok meg nagyon felszínesek, majd 20 felett némelyiknek benő a feje lágya. Egyébként sokkal inkább ezeket a lányokat kéne lenézni mint azt a fiút aki 25 évesen is szűz, mert lehet hogy sokkal nagyobb hasznára van a társadalomnak, mint ezek a kiscsajok, akik egyik ****szról a másik ****szra mennek csak. TISZTELET A KIVÉTELNEK.

2016. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
37%
# 43, nem csoda hogy nem értesz a nőkhöz. Nekem a legfontosabb tulajdonságok: magabiztosság, határozottság, talpraesettség. Kinek kellene egy olyan férfi aki hozzá se mer szólni egy nőhöz? Ez már pszichés probléma.
2016. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

#42

Legalább rájöttél, hogy a csajokkal szigorúan tilos őszintének lenni. A szüzesség meg meg főleg nem szabad elmondani még Utólag sem.

2016. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!