Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Miért nézitek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért nézitek le a "szűz" pasikat?

Figyelt kérdés
Jó, valóban nem általános, hogy 25-27 éves embereknek nem volt még szexuális kapcsolatuk, de ennyire le kell miatta nézni? Mi a baj ezzel?
2016. ápr. 26. 17:17
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
88%
Én nem nézem le őket szóval nem tudom mi itt a probléma
2016. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
31-es korrekt, a többiekről lehetetlen a jó ízlés határain belül nyilatkozni. Ja, még mielőtt valaki nekem rontana, nem vagyok már szűz egy jó ideje.
2016. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
91%
Annyira bìrom mikor nagy tapasztalt nők osszák az ésszt,hogy ők bizony nem kezdenének szűz férfival.Kicsit magukba kéne nézni,hogy ők hogyan kezdték,honnan indultak és nem pedig lenézni a másik embert és elítélni.Ők biztos tudták elsőre mit kell kezdeni egy álló farokkal és hogy kell szexistennő lenni.
2016. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%

33, igen!! 19 évesen vesztettem el. Előtte gyakoroltam mélytorkozni vibrátoron, és volt egy nagy macim arra ráraktam a vibrátort és azon lovagolni. Ismertem a testemet és elmentem elsőre. Nem akartam béna lenni elsőre.


Nekem fontos a tapasztalat.

2016. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
90%
Az is egy nagy tévhit egyébként,hogy aki szűz az bénázni fog az ágyban. Oda kell figyelni a partnerre, figyelni a reakcióit, aztán ennyi. Ez a nagy titok a szexben, hű de nagy kaland! Kb. 0,semmi tapasztalat kell hozzá. Az első alkalom után nem hitte el a csaj,hogy ő volt nekem az első. Ennyit erről meg a nők idióta felfogásáról a szüzességről és a tapasztalatról.
2016. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
70%

#34


#33 vagyok és egy szűz srác hogy gyakoroljon?Mert tudtommal még nem találtak fel olyan műpuncit,meg guminőt ami ìzig-vérig hasonlít egy igazi nőre. Vagy tényleg marad a fizetős lány gyakorlásképp,de az meg megint nem jó,mert szánalmas stb. Akkor mégis mi?

2016. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
70%
36-os! Ugyanezt megakartam kérdezni én is, de értelmes választ úgy sem tudnak adni,csak okoskodnak meg pofáznak össze-vissza! Ennyit tudnak.
2016. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
#33 vagyok,nem bántásnak szántam a hozzászólásaimat,csak felhúztam magam a válaszokon,meg gyűlölöm az ilyen hozzáállást.Nem elég,hogyha valaki nem ért valamihez,még jobban tapossuk meg,nem elég ,hogy szenved miatta legyen még szarabb neki és ha segítséget kér akkor meg ne foglalkozzunk vele.
2016. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
92%

#33

Hogyne. A kedvencem amikor olyanokat benyögnek, hogy kisfiúval nem kezdek meg nem leszek tanító néni. Nézte ha nekik mondta volna azt valaki, hogy béna szűzzel nem kezd akkor még ők lennének felháborodva. Persze miután párszor széttették a lábukat máris akkora a pofájuk mint egy ház. A nem kell elpofázni a dolgot tanácsom Továbbra is érvényes.

2016. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
23%
Van műpunci... A másik meg, hogy nem értem, hogy miért kell ennyi ideig várni a szexszel. nekem fontos a tapasztalat, lehet valakinek nem. Lezártam.
2016. máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!