Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Miért nézitek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért nézitek le a "szűz" pasikat?

Figyelt kérdés
Jó, valóban nem általános, hogy 25-27 éves embereknek nem volt még szexuális kapcsolatuk, de ennyire le kell miatta nézni? Mi a baj ezzel?
2016. ápr. 26. 17:17
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
58%
Meg én pl. nem mennék el prostikhoz csak azért, nem fizetek senkinek, hogy b.a.s.s.z.a.k. és ne legyek szűz. Akkor már inkább maradok szűz, meg örökbefogadok egy gyereket, vagy tartok pár kutyát, akiket szeretni lehet, a nőket meg akkor le***rom, mert első sorban nem dugásra kéne a nő. Igazából én jobban örülök annak, hogy nincs csajom, mintha lett volna de elhagyott volna valaki másért, mert én nem igazán tudnám megemészteni, ha lapátra lennék téve és akit szeretek ejtene egy másik férfiért, szóval ez eléggé szíven ütne.
2016. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mennyi az az idő: egy hét vagy 2 év. Sajnos nem lehet előre tudni. Nem csak a szex számít, de egy amatőr 5 perces megmérgezi a kapcsolatot.
2016. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
17:57 : Ez esetben mégis mit tegyen az ember? Egyedül nem fog jobban menni?
2016. ápr. 26. 17:59
 14/45 anonim ***** válasza:
59%

#9:

Bírom, amikor egy szűz, akinek fingja nincs a szexről osztja az észt a témában. Nem is tudhatod, hogy neked fontos -e a szex egy kapcsolatban, hiszen nem is próbáltad még, így innentől nem releváns, amit mondasz :-P

Egészséges ember kívánja a szexet, kíváncsi és szeretne örömet adni és kapni. Akinek ezt nem sikerül megvalósítani 10 év alatt (mondjuk 25 éves koráig), annak valami defekt van a fejében, kezelésre szoruló gátlásokkal, frusztrációkkal és interperszonális kapcsolatokra való alkalmatlansággal (megfelelő aláhúzandó) ... Tessék szakembert felkeresni :-P

2016. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
58%

Hát igen. Amikor én azt mondom, hogy nem kell szűzcsaj mert különbnek hiszi magát, megvárat, béna és 100%, higy más farokra is kiváncsi lesz, akkor én vagyok a micsok szemét geczi.

Ha egy srác 25 évesen szűz az csakis egy vesztes, szerencsétlen impotes p*cs lehet aki nem ért a nőkhöz és ugyse tudná kielégíteni a drága igényeit.

Hát a k...anyátokat.

Nem kell elpofázni a dolgot és kész. Utólag se. Csajoktól megértést, segítséget, empátiát ne nagyon várjatok.

2016. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
76%
Attól hogy nem szexeltem még az nem jelenti azt, hogy fingom nincs az egészről, mint ahogyan attól hogy nem vagyok katona, pl. érdekelnek a háborúk elég sokat tudok tankokról, fegyverekről, attól, hogy nem ültem még tankban nem jelenti azt, hogy nem releváns, amit mondok róla. Szóval a szexről se csak az tud nyilatkozni aki már csinálta, s nem az észt osztom tudatlanul, csak véleményt mondtam. Amúgy meg tudom, hogy nem a szex lenne nekem a legfontosabb, mert ismerem magam, elég érzékeny lelkű, jószívű vagyok, nekem a lelki kapcsolat fontosabb lenne, mint a szex.
2016. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
86%
De minek ezt bevallani a csajnak ? :) előttem szóloknak igaza van nem kell reklamozni, amugy olvastam par itt feltett kérdésben, hogy a csaj pozitivat csalódott egy szűz csavóval történt aktus után. Taktikàzni kell a nők is ezt teszik.
2016. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
18:10 : Nehéz így, gátlásokkal úgy tenni, mintha nekem természetes helyzet lenne. Legalábbis gondolom másnak ekkora már valamennyire az.
2016. ápr. 26. 18:14
 19/45 anonim ***** válasza:
Ha a lány is szűz, szinte kizárt, hogy zavarná, hogy te is az vagy. Egy érett nő, aki tapasztalt, nem huszas kisfiút keres, az első percben levágja, ha az illető kezdő.
2016. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
18:15 : Szerintem sajnos már a nálam fiatalabbak között is kevés a szűz. Kicsit elment mellettem az élet ilyen tekintetben.
2016. ápr. 26. 18:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!