Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akarhat valamit ez a férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit ez a férfi?

Figyelt kérdés

Egyszer mondtam neki ,hogy mióta nem szexeltem ,1 hónappal később talàlkoztunk és emlékezett râ. Meg,hogy volt e valami mostanàban.

Akarhat valamit?

Ha igen ,miért nem lép felém,vagy mondja ki?


2016. ápr. 13. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Hogy miért nem lép, hát, annak elég sok oka lehet. Lehet, h nem mer kezdeményezni, vagy bizonytalan magában, esetleg fél az elutasítástól... Sok minden lehet mondom. Beszélj vele erről, erősítsd meg benne, h te is hajlanál a dologra, vagy szimplán tedd meg te az első lépést.
2016. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én se merek felé közeledni, sajnos ő nős ês mondta hogy nem csalná meg a feleségét. De akkor mégis miért viselkedik ìgy?
2016. ápr. 13. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapszabály: Egy férfi mindig a szexre gondol és ha nem akar veled szexelni akkor is akar veled szexelni. Mégha ezt ő maga sem tudja, akkor is. Másfelől, ha egy férfinak ilyet mondasz, hogy mióta nem szexeltél azt megjegyzi...nem egy hónapra, hanem egy életre. Csak azt nem értem, hogy miért várt egy hónapig, miért nem kapott el már aznap este? Talán kicsit visszahúzódó és bátortalan, tedd emg az első lépést és garantálom, még ma este dugni fogtok ;)
2016. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anált akar.
2016. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem nagy dolog ilyenekre emlékezni.
2016. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!