Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heti egy-két prostizás család...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egy-két prostizás család mellett hogyan megoldható? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 13:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%
Ahelyett, hogy elmész prostihoz inkább megbeszélnéd az asszonnyal, hogy többet legyetek együtt!
2016. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
49%

Működhet. Szinte az összes házas haverom csinálja. Akik boldog minta házasságban élnek, azok is. Akinek van szeretője az ritkábban, akinek csak a felesége van, az heti rendszerességgel. Egészséges férfitól nem várható el h mindig ugyanazt a nőt dugja, szóval emiatt ne legyen lelkifurdalasod.


Ha otthon is van szex es fontos a feleséged egészsége akkor gumi nélkül nem szopatod a prostit mert sok mindent elkaphatsz es atadhatsz amit nehéz kidumalni. A gumi nélküli dugas pedig abszolút no-no, akar prostitol akar civil szeretőrol beszélünk.


Fontos amit fentebb írtak, h egy nő kiszagolja az idegen tusfurdot. Hordj magaddal az otthonibol.


Egy normális házasságban szerintem egyik félnek sem kell beszámolnia minden egyes òrájárol. Ha megis besetaltal mar ebbe az utcába, akkor ebédidőben járj a ribikhez melobol. Igy nem nagyon fogja megtudni. Másik opció h "edzeni" jársz. Ez jo magyarázat arra is h miert frissen lefurodve érsz haza.


Sok szerencsét!

2016. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%

Én azért nem adok itt tanácsot, mert hülye leszek felfedni a tutit. De a 18-as elég jól látja a dolgot.


A kérdezőnek az is lehet a gondja, hogy talán egyáltalán nincsen minimális kis szabad ideje sem, amit kedve szerint tölthetne bármivel. Akár barátokkal, pecázással, vagy csavargással. Ha ez a gond fennáll, az is lehet, hogy egyéb elfoglaltságokkal is le tudná vezetni a feszültségeket - bár erre valljuk be kisebb az esély.


Az viszont bizonyára nem előzmények nélküli, hogy idáig jutott, ezért tényleg kár itt ítélkezni felette kedves nagyon erkölcsös hozzászólók!


19-es meg úgy mond véleményt, mintha valami valóságshow-t nézne. :) Megsúgnám neked, hogy éppen annyi feleség is gyakran jár ilyen utakon, mint ahány férj. Van mikor éppen az ilyen dolgok segítik túl a feleket azon, hogy borítsák az életüket, és bizony később is úgy gondolják, hogy arra volt szükség és nem bánják meg. Van mikor meg persze ettől függetlenül felborul minden.


A kérdezőnek annyit azért még mondanék, hogy soha ne kezelje érzelmi alapokon a kalandokat, már ha egyáltalán tényleg belevág. Mindig a helyén kell kezelni, ez például arra való, hogy feszültségmentesítsen, hovatovább megnyugtasson és az erre a célra talált partnert is csakis az adott "funkcióra" tartsa, nem bonyolódjon bele ezen kívül semmi másba vele!

43F

2016. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

# 23

Még csak az kéne...nem, dehogy. Kvához akarok járni, akit úgy csinálok meg, ahogy akarok. Voltam már egy finom még januárban, de most már szeretnék ebből rendszert csinálni és kipróbálni mindent, amire nincs lehetőségem itthon.

2016. ápr. 12. 16:25
 25/28 anonim ***** válasza:
SEHOGY!
2016. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Ugyan úgy ahogy heti 1-2 kocsmázás, csak több pénz kell hozzá.
2016. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Remelem azóta elvált tőled a feleséged és minden nap részegen fetrengsz a falusi kocsmában , mer mást nem is erdemelsz te féreg :Dddd
2023. júl. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja hogy beszéljék meg az asszonnyal, az mégis mit vár a beszélgetéstől?


A szexuális vágy nem racionális kérdés, nem lehet meggyőzni a másikat arról, hogy kívánja többet a szexet!


Teljesen megertem a kerdezot, en is jártam éveken át heti 2x, néha háromszor is. Az akkori barátnőmmel 2 hetente 1x szexeltem átlagban. Amikor volt szerető is; akkor a prostizás lecsökkent heti 1-re, de azt azért becsületből tartottam.

2023. júl. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!