Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj az, ha arra vágyom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha arra vágyom, hogy pár lopott órában legyen mégegy férfi az életemben?

Figyelt kérdés
Hol van az a magas, közepes testalkatú, helyes arcú férfi, aki szintén házas és tudja mit jelent az, h nem feladva az életét, de odaadóan tud egy kis titkos életet fenntartani???
2016. ápr. 7. 00:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mennyi sok életképtelen farok válaszoló van! 0 élettapasztalattal nekimennek szegény kérdezőnek!
2016. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Igen elég baj, azonnal dobnálak lapátra mint egy lotyót...
2016. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#21 Sok eszed van, ha ebből azt szűröd le, hogy életképtelen valaki csak mert nem tetszik neki, hogy házasságban össze vissza csalná a párját... A kérdező gondolom vágyott arra, hogy oltár elé kísérjék, hiszen szinte minden nő vágyik erre, de abba is belegondolhatott volna, hogy mi lesz utána. Na mind 1 kár fosni a szót itt. Szegény férjét sajnálom, ha ő tisztességes. Jobb nőt érdemelt volna.
2016. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Egyébként ha pasi lennék, akkor mindenki megértene! Jaj szegény férj, szülés után a felesége 200 kg lett, érthető, h mást keres, ha eligénytelenedett a nő... meg a tűz, meg a vadászösztön... és már csak a gyerekekkel foglalkozik, nem főz minden nap, meg az anyósom... és az a csinos kis kolléganő olyan kis cukin nézett rám, há megtörtént a dolog... de attól még szeretem a feleségem, meg ugye a gyerekek miatt sem lépek... Így minden rendben lenne! De hogy a férfi, miután xarik a feleségére, mert már nincs vadászösztön, már megvan a nő meg a gyerekek, akkor jöhet a sörhas, a haverok, a pia, a rendezetlen fanszőr, röfögés, fingás mindenhol... ezzel nincs baj, csak a nő maradjon bombázó és hűséges!!! Pffff
2016. ápr. 7. 13:15
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Akik itt hűségről beszélnek:10évemet adtam egy férfinak, aki nem tisztelt, nem tekintett nőnek a fiunk születése után. Nem lettem ronda, nem változtam meg, csak kétfelé oszlott a figyelmem. Én 10év után,37évesen megcsaltam. Lehet köveket dobálni.
2016. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem tartanám bajnak,lehet hogy inkább feldobja a szürke hétköznapokat.Ahogy a mondás tartja az dobja az első követ,akinek nincs hibája...
2016. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Néha kénytelen az ember áthágni néhány erkölcsi szabályt,ahhoz.Hogy boldog lehessen.
2016. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!