Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj az, ha arra vágyom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha arra vágyom, hogy pár lopott órában legyen mégegy férfi az életemben?

Figyelt kérdés
Hol van az a magas, közepes testalkatú, helyes arcú férfi, aki szintén házas és tudja mit jelent az, h nem feladva az életét, de odaadóan tud egy kis titkos életet fenntartani???
2016. ápr. 7. 00:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Itt
2016. ápr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%

9-es vagyok: akik lepontoztak és lányok azoknak üzenem, hogy nejemnek lazább élete van mint amit ők szeretnének. Anyagi gondjai nincsenek, két gyerekünk kiváló tanuló. S valóban nekem is szerencsém van, mert anyjuk van és nem házvezetőnőjük. A gyerekekkel együtt tanulunk, meccseiker, koncertjeikre kijárunk, családi nyaralások télen-nyáron vannak. Tehát a gyerekek is megkapnak mindent és teljesítenek is.

Az, hogy köztünk az asszonnyal a szex nem jó, ezt tudjuk mind a ketten s elfogadtuk. S a felnőttek rájönnek arra, hogy amit nem megy nem kell erőltetni, de ezért rúgjak fel egy házasságot mert van egy természetes igényem? Ezért nőjenek a gyerekek fel nélkülem? Van/volt szeretőm, akivel nem járok nyaralni, se moziba. Épp annyi az igénye mint nekem.


Akik lepontoztak csak szeretnék azt a kiegyensúlyozott életet ami nekem van. Innen üdv nekik!

2016. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Utosló és egyben 9-es is! :-) Én is pont ugyan ezt gondolom! Ha nem megy úgy a szex, akkor azonnal el kell válni? Mindent felrúgni, meg elméllyedve keresgélni, h hol rontottuk el? Ugyan már! Én szeretem a férjem, nincs vele gond, nem is fogom elhagyni soha, de néha nekem kell a kalandozás. Ezt hívja ki minek akarja. Attól még ez van... Nem az embertől akarok megszabadulni... És ne jásszuk már meg magunkat, hogy 8-10-15 év után is ugyan úgy kívánjuk a másikat, egy idő után már akkor is unalmas a szex, ha bőrtangaban lógok a csillárról közben. Nem lehet csak a körülményeket szinesíteni, egy idő után az is kevés, más ember kell hozzá, h újra átéljem azt a vágyat, amit vele is az elején. Ez ilyen egyszerű!
2016. ápr. 7. 09:27
 14/27 anonim ***** válasza:
43%

Ugy irnak nehanyan, mintha nem minden masodik ember(vagy tobb) csalna a parjat.



En a kerdesre nem nagyon tudok valaszolni, de csak egy tanacs:

Ne itt keress. Sok emberrel beszelgettem mar itt, es akikkel hosszabb ideig volt barmilyen kapcsolatom, a vege sose volt jo.

Jobban tenned,ha nem interneten keresgelnel. Tenyleg nem veszelytelen dolog.

2016. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm, kedves vagy!  Általaban, legalább is az a 2 férfi, aki eddig volt munkahelyi és baráti ismerettségből alakult, itt tényleg nehéz, de leginkább csak beszélgetnék a témáról, arról már nem is beszélve, hogy nem hiszek a direkt megkeresésekben, nálam nagyon fontos a spontaneitás... Milyen rossz tapasztalatokra gondolsz egyébként? Veled mi történt?
2016. ápr. 7. 09:39
 16/27 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a kalandozások megszinesíthetik az otthoni kapcsolatot és ez a fajta szabadság elősegítheti, hogy a házasság nem menjen szét
2016. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen embereknek nem való a házasság. Ez a házasság megszégyenítése. Egyébként ez öröklődő tulajdonság. A kérdező anyukája is biztos ilyen életet folytatott.
2016. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

9-es és 12-es vagyok:

Kérdező, teljesen egyetértünk. Ha esetleg nem is laksz az ország másik végén csevegjünk, hátha megiszunk egy kávét valamikor, s ki tudja mi derül ki. ;) Bár még az életkorod se sejtem, se az alkatod, de épp erre jók a beszélgetések.

2016. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne lenne való, ha nem sérül benne senki sőt, akkor mi ezzel a baj?
2016. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
10%
Mekkora baromság. Ha kiderül abból lesz majd a válás és az életretartó haragtartás... És meg is érdemelnéd hogy jól megszívasson.
2016. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!