Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van egy fantasztikus párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fantasztikus párkapcsolatom nagyon szeretem a párom nála jobbat elképzelni sem tudok mindenben megfelel! (Néha a szex nem annyira) Viszont van egy másik férfi az életemben akivel a szex nagyon jó de más nem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Keress egy harmadikat! :)
2015. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Köpj fel és állj alá.....
2015. szept. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem :-)
2015. szept. 1. 23:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvben még akár működhetne is így a dolog, ha

-a két férfi tud egymásról, és elfogadják, hogy máshol kapod meg azt, amit ők nem tudnak megadni

-ha te is el tudod fogadni azt a helyzetet, hogy nem egy emberben találod meg az igényeidet

-ha nem tervezel házasságot, családot, mert a fenti felállás azzal összeegyeztethetetlen

2015. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én meg komolyan válaszoltam..

2-es válaszoló

2015. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nem tervezek sem házasságot sem gyereket! De szerelmes sem vagyok ugyérzem igy teljesen elvoltam ezidáig aztán eszembe jutott pár napja hogy ez igy nem túl tisztességes
2015. szept. 1. 23:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszoló kommentjén hangosan felnevettem, de teljesen jogos. Ugyanezt tudom javasolni. Felköpsz egy jó nagyot, aztán aláállsz, ahogy az illik.

De most komolyan, én nem tudom az emberek, hogy lehetnek ilyen gusztustalanok. Hogy bírsz egyáltalán tükörbe nézni?

Miért kell egyszerre 2 embert hülyíteni, egy farok nem elég?? Bele se gondolsz mekkora fájdalmat okozol/okozhatsz ezzel a párodnak?

Remélem kamatostul visszakapod!

2015. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Valaki egyet ért velem...

Thanks..2-es voltam

2015. szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, erről szól az élet. Ellaposodik a szex az állandó partnerrel.
2015. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Fish1 ***** válasza:
100%
Némi ellentmondást érzek abban, hogy "nagyon szeretem a párom" és "szerelmes sem vagyok" mondatok közt. Ezt az is bizonyítja, ha tényleg nagyon szeretnéd a párod, akkor nem kavarnál mással. Tényleg jó ötlet, hogy keress egy harmadikat. Így mindkét pasit átvered és saját magadnak is rossz.
2015. szept. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!