Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van egy fantasztikus párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fantasztikus párkapcsolatom nagyon szeretem a párom nála jobbat elképzelni sem tudok mindenben megfelel! (Néha a szex nem annyira) Viszont van egy másik férfi az életemben akivel a szex nagyon jó de más nem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 23:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Két pasival kefél, csalja egyiket a másikkal, és most önérzetes lett...

Kemény vagy :D

Hány éve vagy ebben a "párkapcsolatban"?

2015. szept. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamu kérdés.


Ha nem, akkor szólók, hogy felfordult a gyomrom.

2015. szept. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Van egy fantasztikus kapcsolatod?

Akkor hogy jutottál el odáig, hogy lefeküdj másvalakivel?

2015. szept. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
S lám az ilyenek miatt kur vázzák le oly könnyedén nőtársaimat... Még én szégyellem magam helyetted a férfitársadalom előtt... Szégyen vagy... undorító és a 2-es válaszát fogadd meg. A "barátodat" pedig hagyd el szegényt, hadd találjon magának egy őszintén szerető, rendes lányt, aki nem megy másik faro... ehm... férfiért, ha nem jó a szex a kapcsolatban. Ha valami nem jó azon változtatni kell, de ha arra lusta vagy akkor lépj ki belőle...
2015. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
gusztustalan vagy
2015. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

gyenge kamu.


szerintem keress egy olyan srácot(?), akivel beszélgetni is jó, szexelni is, és figyel is rád. akkor nem kell itt kiélni magad a gyűlöletkommenteken.

2015. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
de attól még gusztustalan nem?
2015. szept. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!