Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a 35-40+ férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a 35-40+ férfiak vonzanak?

Figyelt kérdés

mióta csak emlékszem, mindig is az idősebb pasik vonzottak. A korosztályom, a mai napig hidegen vagy! Ez mitől lehet? Ez nagyon beteg?

19l



2016. ápr. 2. 03:01
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
#39 :) én is ilyen vagyok abszolut..de mondjuk mar irtam ehhez a kerdeshez :) irhatsz privit aztan meseld el..legalabb talalok egy beszelgeto partnert..:) 15/L
2016. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
31%
41-es! Te is a 35-40+-os férfiakhoz vonzódsz? Az érdekes felállás lenne egy kicsit. :)
2016. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
5%
Hagy vonzódjanak hozzájuk majd rájönnek, hogy az idősebbek is csak ki akarják használni őket. Nehogy már egy 30-40 éves férfi embernek komoly szándékai legyenek 18 év körüli kis idétlenkékkel. Arról nem is beszélve, hogy saját magában is kereshetné a hibát néhány "szerelmet" kereső lányka. Nem mindig a fiatal fiúk a hibásak, ha nem látnak fantáziát a korabeli lányokban.
2016. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
4%
A mai lányok kb ott tartanak, hogy őket el kell tartani... Nem értenek semmihez, de azért tisztelni, szeretni kell őket a semmire. Az ilyeneket egy épelméjű férfi maximum megkúrja és otthagyja.
2016. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
95%
41-es vagyok. Nem azt mondtam hogy csak a 35-40 evesek tetszenek,de nyilvan a korosztalyomtol inkabb elbujok. Ja es akik alattam irtak..engem miert kene eltartani?! Nem is simersz normalisan beszelj mar,nem olyan vagyok mint a korombeliek,hogy minden heten (jobb esetben) mas palikkal vannak,meg plaza cicaznak..miert lennek ilyen,nem ismersz es megcsak latni sem lattal. :)
2016. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
94%
ja es a kihasznalo pasikat meg el kell felejteni,hidd el hogy van olyan aki nem ilyen es meg peldat is tudok mondani,ne sajat magadbol indulj ki kerlek
2016. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
34%
41-es,ha úgy vesszük el kellene tartani téged, de nem a te hibádból,hanem egyszerűen azért, mert nem hiszem,hogy rendelkezel saját keresettel, bár lehet,hogy tévedek, manapság soha nem tudni. :)
2016. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

30 éves pasi vagyok, a barátnőm 17

egy éve vagyunk együtt és csak most fontolgatjuk, hogy lefeküdjünk.

Lehet pedofilnak nevezni, de csak vele érzem jól magam, és egy hozzá hasonló korú csajt se nézek meg. (igaz a sajátomat se), de ha vége lenne, biztos nemkezdenék 13-15 évvel fiatalabbal.

2016. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
41-es vagyok :D én sem azt mondtam,hogy csak a 30+-hoz vonzódom,de a korombelieket elfelejtem,persze van kivétel de nekem nem tetszik a páwáskodás :)
2016. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
0%
Szia jelentkez privin megbeszéljűk kőszi
2016. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!