Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak engem vonzanak jobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem vonzanak jobban a biszex férfiak, mint a heterók?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, nem szándékosan keresem őket, de úgy vettem észre, valahogy mégis rájuk bukkanok, és sok férfiról, aki valaha tetszett derült ki, hogy bi hajlama van. Lehet valami a kisugárzásukban, vagy tudom is én... Csak énvagyok így ezzel, vagy más is tapasztalta ezt még?

21/L/bi


2016. febr. 20. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem azért lehet mert mi nyitottabbak vagyunk. Talán te is nyitottabb vagy?


23/Fbi

2016. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szexuális értelemben nyitott vagyok, mondhatni.
2016. febr. 20. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aamúgy szerintem én is hasonlóképp vagyok ezzel
2016. febr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jó is lenne egy biszex srác:(
2016. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden embernek van egy tudatos, vagy tudat alatti zsánere. Neked a bi pasik. Nincs evvel semmi baj. Egyébként én bi pasiként mindig álmodoztam olyan csajról, akit ez vonz, de soha nem volt hozzá szerencsém. :/ Pedig egy nő előtt, vagy segítségével szexelni egy másik sráccal, az brutálisan izgató lenne számomra.

29F/bi

2016. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!