Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha ugyanúgy vonzanak a transzs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugyanúgy vonzanak a transzszexuálisok és a shemale-ek mint mint a nők akkor én biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
28f, A férfiakhoz nem vonzódom, kifejezetten taszítanak, tehát meleg nem vagyok, de hát akkor én most milyen szexuális is vagyok?

2015. jún. 28. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biszex
2015. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Feltételezem, hogy transzszexuális alatt a post-op MtF nőket (gy. k. "nővé operált férfi") érted, shemale alatt pedig a pre-op MtF nőket (gy. k. "olyan férfi, aki nőnek képzeli magát, és még nem operálták nővé") érted, akkor hetero (gy. k. "normális") vagy.


Mivel a transzszexuális nők ugyanúgy nők, mint a cisz (gy. k. normális) nők.

2015. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt az s betűs szót ne használd, nem pont szalonképes.


Egy transznemű nő is nő, ez nem csak azon múlik, hogy dorong vagy nem dorong. Egy nőnek más a tartása, mozgása, a bőre illata, idomai stb. mint egy férfinak.

Az átoperálás meg nem ilyen egyszerű. Először elkezdik a hormonokat, amit aztán életük végéig szednek, aztán többféle műtétre van lehetőség.

Az már egyéni preferencia, hogy ki mennyire fekszik kés alá, de ez nem befolyásolja az ember identitását.


25/LL


Én leszbikus nő vagyok, simán járnák transz lánnyal, de a pasik tökre hidegen hagynak.

2015. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2-3:


Nem kell túlbonyolítani. A kérdező olyan emberekre gondol, akiknek nőies arcuk, bőrük, illatuk, testalkatuk, mellük, fenekük van. Csak éppen a lábaik között meg farok. Velük akar dugni.


Kérdező, ha mellette a nők is érdekelnek, akkor simán bi vagy.

2015. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!